Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az eres...

Mi a véleményetek az eres kezü és kocka hasu fiukról?

Figyelt kérdés
Én oda vagyok érte szerintem nagyon jól néz ki

##has#kéz#fiuk
2018. okt. 21. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki
2018. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kocka has zsírszázalék kérdése, nem az edzésé.

Az eres kéz szintén olyan, hogy valakinek ez adottság és nem tett érte, de aki tesz érte, az zsírból veszítéssel éri ezt el.

A bodyBuilder egy "sport", ami arról szól, hogy maximalizálja az izomtömeg térfogatát és arányosan építse azt fel. Ez a fajta önfejlesztés önkielégítés.


Ugyanakkor maga a rendszeres edzés önbizalmat, nyugodtságot, erős lelki akaratot és egészségtudatos életmódot tükröz, ami számomra fontos.


A kérdésben azért nehéz állást foglalni, mert vannak, akik ezt nagyon ügyesen csinálják és nem tolják túl és az valóban vonzó. De a kérdéskörnek van egy negatív felhangja és ezek azok miatt alakultak ki, akik túl tolják ezt is.


A mértékletesség itt is fontos szerepet játszik :)

2018. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már magát a látványt is undorítónak találom. Az eres kéz baromi ronda, az ilyen szőrtelen kockás palikról pedig mindig egy mirelitcsirke jut az eszembe. A buta fickóktól meg eleve ráz a hideg.
2018. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy kocka a hasam. Jöhetnek a privik, lányok! :-D
2018. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az eres kezet nem bírom, a saját ereimtől is rosszul leszek, ha látom.
2018. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mind a kettővel rendelkezem :D

20/f

2018. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Ezt ki kérdezte?
2018. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

#7!

Jah, bocs, nem tudtam, hogy poénkodni se lehet... Mellesleg a te embereknek nekieső kommented tényleg tartalmasabb. Legalább lenne benned annyi, hogy pribátban esel nekem. De látom ezt a szintet már sajna nem ütöd meg. És ezt a kommentet azért kapod itt #7, hogy más is lássa, mennyire cink amit csinálsz. Ne másokon éld ki a nyomorodat. Főleg ne a neten. Többiektől elnézést, hogy szemtanui voltak eme aprócska vitának.


Kérdező!

Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszoltam! Szerintem ennyivel tartozom.

2018. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. Ne haragudj, nem vitatkozni akartam, de tényleg senki se kérdezte :)
2018. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!