Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mit éreznétek, ha...

Lányok, mit éreznétek, ha valaki csak úgy megjegyezné, hogy gyönyörűek vagytok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mással is van-e ilyen, de valahányszor meglátok egy valóban gyönyörű külsővel megáldott lányt, úgy közölném vele. És nem arra kell gondolni, hogy rátapadnék, utána megkérdezném, mi a helyzet, elhívom akárhová, csak egyszerűen vannak olyan szituációk, amikor lenne is rá lehetőségem, mert teszem azt egy útszakaszon csak ketten megyünk, a buszon egymás mellett ülünk, én pedig azon gondolkodom, hogy közlöm vele.

Tehát lányok, hogy reagálnátok, mit éreznétek, ha egy átlagos külsejű férfi közölné veletek, hogy gyönyörűek vagytok? Persze hozzáadva az előbbieket, tehát csak közli, majd megy a dolgára, nem próbál beszélgetni, témázni, és nem is csorog a nyála közben.

25/F


2018. okt. 21. 20:15
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
96%
Neked is, meg neki is jól esne. Miért ne? Nyugodtan tedd boldogabbá mások napját ha kedved van hozzá :D
2018. okt. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi bevezető nélkül ezzel kezdesz, akkor valszeg zavarba jönnék, megköszönném. De szerencsésebbnek tartanám, ha valami bevezető szöveggel indítanál(jelen helyzethez illően akármivel), amiből beszélgetés alakulna ki.
2018. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Furcsán néznék rád, megköszönném, majd mennék tovább a dolgomra :)
2018. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából akármennyire is gyönyörűnek tartom őket, még nem is az van bennem ilyenkor, hogy jó lenne megismerni, csak ez a közlés vágyam erősödik meg :D szóval szimplán elnézést kérnék a zavarásért, megmondanám, majd békén is hagynám, mert ugyanakkor gondolom, hogy a szép lányok milyen atrocitásoknak lehetnek kitéve a butább férfiak által, ami már nem feltétlenül esik nekik jól :D
2018. okt. 21. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fülig vörösödnék, és egyből visszaszívnád. 😂
2018. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem szoktam érezni. Megköszönöm,mosolygok, és megyek tovább.
2018. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj az ilyen nőkkel, hogy ők tudják magukról, hogy azok, és valószínűleg ezért sokan ki is fejezik nekik. Ha te is mondanád, azzal már csak az amúgy is magas önbizalmukat építenéd. Ha viszont egy olyan lánynak mondanád, aki átlagos kinézetű, viszont okos, és kedves, ő nagyon díjazná, sokkal jobban, mint egy kinézetre gyönyörű lány.
2018. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen vén, őszülő pasi,aki ezt csinálta a HÉV-en. Egy nőnek a nadrágjáról beszélt valamit, amikor felállt, az otthagyta szó nélkül. Én kikerültem, de direkt odavágtatott, hogy márpedig ő lesegít, lesegített, majd azt mondta, ilyen szép szemeket nem látott még. K**rva idegesítő volt, mert erőszakkal kereste a lehetőségeket erre. Én megijedtem, bolondnak néztem, nem adtam oda a kezem, de megfogta a könyököm, nem válaszoltam, elmentem. De ha ismerősöknek mondod, az más.
2018. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!