Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert nem veszi senki se...

Miert nem veszi senki se eszre az ertekeim?

Figyelt kérdés
Akarmilyen nagykepuen is fog hangzani, tudom magamrol, hogy a generaciomban levo emberekhez kepest teljesen mas vagyok es ez a massag a leheto legnagyobb mertekben pozitiv eredetu, tanult vagyok, vannak elveim illetve celjaim is, de az emberek egyszeruen atneznek rajtam es meg csak meg sem szeretnenek ismerni
2018. okt. 25. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A szerénységedet lehagytad.Te nem a "túl jó vagyok a világra" fiúnak vagy a tesója? 😀
2018. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit túl értékeled az értékeid.

Nem vagy egyedül azzal hogy tanult vagy,és hogy céljaid elveid vannak .

"Életem legnagyobb üzlete az lenne ha embereket vennék annyiért amennyit érnek, és annyiért adnám el amennyit hisznek magukról "

Már bocsi nekem ez ugrott be erről.

Lehet annyira nem is vagy más, vagy csak te hiszed hogy más vagy. Egyébként mindenki mas ,nem csak te !

Ha ezeket a dolgokat allandoan hangoztatod is , nem csodálkozom hogy nem keresik a társaságod.

Én az írásodból ezt veszem érte, mert ebben a 9 sorban amit írtál csak arról írsz hogy te milyen jo vagy .

2018. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pl: Semmelweis Ignac nem azert mosott kezet, hogy a szomszedai felnezzenek ra, sot igen nepszerutlen volt annak idejen, megis 1 szazalek ala sikerult vinnie a gyermekagyi lazban meghalt anyak letszamat. Ez csak egy pelda, de amig te mas emberek ahitatara vagysz, ne csodalkozz ha atneznek rajtad, mert senki sem szereti az okoskodo embereket. Majd ha nem a kitunni vagyas motival...
2018. okt. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Azért mert NEM VAGY JOBB, SEM KÜLÖNLEGES, ÉS LÓFASZT SE ÉRSZ.


Tenksz for da attensön.

2018. okt. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos idegesito vagy. Okoskodsz,kritizalsz masokat. Javitgatod a hivaikat. Ez idegesito.

Gondolom az rlfelejtetted,hogy a kulsodre adni kell. Fodrasz,sport,uj,divatos ruhak,cipo,ora.

N

2018. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert baromi sokan vagyunk és mindenki érvényesülni akar. Tudod hány baromi értékes de lusta ember ment már a süllyesztőbe mert a tehetségét nem kamatoztatta, lustasága miatt? Pedig még azt észre is vették volna... vagy nem. Ki tudja. De mit számít ez. Számít bármit is hogy bárki észre vegyen bármilyen értéket?

Észre veszi bárki is azt a gyönyörű virágot a mezőn amin áthat a napsugár és így teljes színében pompázik?

Ki mondja meg hogy az kevésbé értékes?

És mégsem vár köszönetet.


Ha az ilyenfajta gondolkodás érdekel hogy rájöjj az élet kicsinyes szintje tényleg kicsinyes, úgy olvass Platónt, Arisztotelészt, Horatiust, Jungot, stbstb.

2018. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek őszintén :)
2018. okt. 25. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:

A környezetedben lévők is éppen ezt képzelik magukról. Ők csak átnéznek rajtad, te meg lenézed őket. Szerintem ez a rosszabb...


..."es meg csak meg sem szeretnenek ismerni"

Ellenkezőleg!!! A lehető legtávolabb szeretnék kerülni tőled. Engem ez a fensőbbségtudat taszít!

2018. okt. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Igazi "magyarok" a válaszadóid. Tipikusan miattuk létezik az a sztereotípia, miszerint a magyarok legjava (tisztelet a már-már elenyésző kivételeknek) felszínes, ingerszegény életet élő, önző, irigy, lusta és logikátlan, faék egyszerűséggel megáldott, szörnyen elégedetlen emberek, akik maximum a külcsínre képesek adni. Tényleg van valóságalapja az általánosításnak. Emiatt szégyellem és nem is merem hangoztatni, hogy magyar vagyok. De kérlek, kedves kérdező, ne is törődj velük! Agresszíven támadni fognak akárhányszor írsz őszinte és értő olvasóközönségnek szánt filozófiai kérdést, mivel úgy gondolják, hogy aki művelt, az csak egoista lehet, aki szereti a kúltúrát (színházat/felolvasóesteket) az nem más, mint egy magamutogató sznob, holott minden ember egyéniség és az igazi művészet sosem járt kéz a kézben a sznobizmussal. Buta, kicsinyes és előítéletekkel hemzsegő világban élünk! Akik a külsőd illetve a kérdésed alatt kifejtett mondataid alapján ítélnek meg, azok az igazán taszító lények! Ugyanis pár mondatból nem lehet egyetlen személyiséget sem megismerni!

Maradj mindig szerény, de tudd, hogy ténylegesen kivételt képezel pozitív értelemben. És el ne hidd, hogy minden ember különlegesnek érzi magát... Ugyanis ez badarság. Vannak akik különcök, pozitív és negatív értelemben egyaránt, ők valóban másnak érzik magukat és mások is. Másképp ugyan, de az átlagnál kiemelkedőbbek valamennyivel. Nem könnyű megtalálni azt a másságot, ami benned fellelhető, hiszen a többség túl felszínes és alig akad egy két ember, aki kivélet képezne. De ne hidd, hogy benned van a hiba! Mert egyáltalán nem! Te így vagy tökéletes.

18/L

2018. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mintha Kirát hallanám a Death Noteból :D
2018. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!