Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is volt már úgy hogy...

Veletek is volt már úgy hogy azért nem szóltok egy témához mert nem akartok hülyeséget mondani?

Figyelt kérdés
Velem folyton ez van, nem tudok semmihez hozzá szólni, inkább magamba tartom, mert félek hogy hülyeséget mondok. Mi ez önbizalom hiány?
2018. okt. 26. 16:37
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Igen.

2. Igen, az.

2018. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ennek két oka lehet.

Ha csak attól félsz, hogy néhányszor tévedsz abban, amit mondasz, akkor kicsit a gondolkodásmódodon változtatni kell. Az sose baj, ha tévedsz, majd kijavítanak, és onnantól tudni fogod, okosodsz. Nincs abban semmi, ha tévedsz. Különben meg nem biztos, hogy tévedsz, csak ettől félsz, lehet hogy igazán sok beszélgetéshez hozzá tudnál tenni, ha mernél.

Ha meg tényleg azért nem szólsz soha, mert minden hülyeség, ami eszedbe jut, akkor olvass több könyvet.

2018. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor ilyen vagyok. Pedig meg kell próbálni, mondani a dolgokat, mert sokszor kiderül, hogy azt én is mondhattam volna, igaz más szavakkal, de arra gondoltam én is. Az önbizalom csak úgy nő, ha próbálkozunk.
2018. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos. :D

Azzal nincs baj, ha úgy beszélsz hülyeségeket, hogy nem vagy valamiben biztos, de leírod hogy gondolod. Én ezt azért is hasznosnak tartom, mert így esélyes, hogy kijavítanak olyan hozzáértők akik a kerdéshez alapból nem szóltak volna hozzá.

Véleményt tényként előadni már nagyobb probléma lenne.

2018. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"kiderül, hogy azt én is mondhattam volna"


Én munkánál, ötleteknél verem a fejem a falba, mert mindig más mondja ki azt, amire én gondoltam, de mégsem mondtam valamiért és így a másik viszi a dicsőséget :D

2018. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat en inkabb nem nyitom ki a szamat, ha nem tudok semmi ertelmeset a temahoz hozzaszolni. Szerintem ez normalis.
2018. okt. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bálint6969 ***** válasza:
hát ha amúgy biztos lennél a válaszban akkor igen önbizalom hiány,de amúgy ezt könnyen orvosolhatod ha hozzáteszed a mondandódhoz hogy-szerintem-
2018. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!