Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 23 évesen nincsen se...

Ha 23 évesen nincsen se szakmám, se semmilyen végzettségem az gáz?

Figyelt kérdés

Csak érettségim van.


A cél a továbbtanulás, csak még nem tudtam eldönteni, hogy mégis mit.


Eddig dolgoztam érettségi után, de fele, fele arányban munka és munkanélküliség lett.


Gáz?


2018. okt. 26. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem igazán érdekel a dolog rajtad kívül senkit sem.
2018. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a zala megyei kérdező is?

Nem, nem gáz. Viszont ha tanulnál, valami jót válassz. Pl. csinálhatnál targoncás jogsit, vagy forgácsolót, utána mehetsz cnc-snek. Esetleg programozást tanulhatnál.. Van valami elképzelésed?

2018. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát egy szakmát megcsinálhattál volna. Én is elmaradottnak érzem magam, de van egy szakmám, és másodéves vagyok az egyetemen, és veled egykorú. Aztán lehet, higy nem ezt akarom majd csinálni, de jobb ez, mint a munkanélküliség. Neked is ideje lenne elindulnod valamerre, még ha nem is eleted végéig akarod majd azt csinálni, jobb, mint a semmi.
2018. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi elképzelésem a jövőt illetően.


De én gyárban se CNS-vel se mérnökként nem akarok dolgozni. Csak gyárban dolgoztam eddig. Tudom milyen, én oda nem akarok menni.

2018. okt. 26. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Manapság már mindent meg lehet tanulni élesben is a munkahelyeken, de a netről is. A tudás számít, a végzettség másodlagos. Csak legyen meg az akaraterő hozzá.
2018. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet!Az a legnagyobb hatalom!Azzal sokra viheted.
2018. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!