Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet pénzt keresni...

Hogyan lehet pénzt keresni webfejlesztői tudással ha nincs semmilyen végzettségem?

Figyelt kérdés
szóval hol találok olyan embereket akiknek "aprópénzért" tudok csinálni weboldalt?
2014. aug. 21. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Például. Vagy ha van kellő tapasztalatod, jelentkezhetsz főállású fejlesztőnek is. Nem a papír számít.
2014. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Ehhez semmi más nem kell, csak gerinctelenség és érdekorientált törekvés...


...én nem tudnám megmondani hány honlapot csináltam, csupán szórakozásból, najó egyik-másik megrendelő véletlenül eljutott arra a szintre, hogy valamit adjon is cserébe... :-)


De volt egy haverom, aki rohadtul nem értett a programozáshoz, de ugyanez volt a kérdése, amire azt válaszoltam, hogy nézze meg meglévő weboldalak forráslistáit, amiből sokat lehet tanulni... ...nos kis idő múlva elkezdte pénzért gyártani a honlapokat, melyeket úgy csinált, hogy más weboldalak forrásából összeollózta a jobb részeket... :-)


Tehát ha nem értesz semmihez, akkor lesz pénzed... :-)

2014. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Elkezddel gerinctelenül dolgozni külföldre, és reménykedsz hogy a NAV nem figyel fel rád. ;-)
2014. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor én csak kicsit szeretnék gerinctelen lenni de hol találom az embereket akiket le tudok húzni?
2014. aug. 21. 09:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
freelancer.com
2014. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Vagy nem hallgatsz a gerinces tollokra, akik irígykednek és elkezdesz magánvállalkozóként bedolgozni cégekhez, vagy magán szférában.

A gerincet nem az iskolában fogod megkapni.

2014. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Maszekolsz... lehetőleg legálisan, külföldre.
2014. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

#6: Én mint gerinces troll, aki 8 éve dolgozik ezen a területen...

Megsúgom neked aki már azt kérdi, hogy "aprópénzért", az nem fog egyéni vállalkozást csinálni, sem állandó munkába fogni, csak néha kellene neki semmi melóért egy kis pénz mag a hétvégi bulihoz.

2014. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem egészen nekem 1x kéne egy kis aprópénz kb 500K-t szeretnék összekaparni utánna végeztem.
2014. aug. 21. 10:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

LoL, vicc vagy.

Menjél ki, kisütött a nap végre, lehet focizni a téren.

2014. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!