Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan, hogy valaki...

Létezhet olyan, hogy valaki ellensegeskedessel leplezi megbánását?

Figyelt kérdés
A volt párom hihetetlenül bunkó velem . Másfél éve hagyott itt,van egy közös lányunk.O már együtt él egy másik nővel.En szerintem meg mindig nem tettem túl magam rajta.Mindig találkozunk mikor a gyereket átadom neki,és olyankor beszól,vagy épp levegőnek néz.Most utoljára ,mikor találkoztunk,mondtam neki,hogy úgy vigye el a gyereket,ha ide vissza is hozza mikor végzek a munkában, mert sem benzinre nincs pénzem erte menni,sem akaratom nincs odáig elkocsikazni.Azt mondta ok.De mikor odaertem,már azzal fogadott,hogy nem jövő hétre volt megbeszélve.Mert kestunk.De nem kellett volna várnia,ha elolvassa az uzenetemet,amibe megírtam,hogy ha indulunk,akkor majd írok.Elvitte a gyereket,aztán ramirt hogy menjek érte mert ő már faradt kocsiba ülni .De szerintem ezt csak bosszúbol csinálta,mert hogy kestunk.Pedi azt mondta,hogy jövő héten tud a gyerekkel lenni,nem most,mert két hetente van lathatasa .Magunk közt megegyeztünk.Viszint én rendes akartam lenni,ezért beleegyeztem,hogy ma is elviheti egy órára,ha vissza is hozza.Vajon tényleg utalatbol bunkó velem,vagy talán megbánta hogy ott hagyott és még magának sem tudja bevallani,ezert támad folyton és köt belem?

#Lathatas
2018. okt. 27. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hoogyne! Baromi sokszor ez ellensegeskedes mogott szeretethiany van...
2018. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezhet,igen.
2018. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!