Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Csak anyagi fölénnyel lehet...

"Csak anyagi fölénnyel lehet csajozni. " Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csajozni (szinte) csak úgy lehet, hogy a lánynál tehetősebb vagy. Erről mi a véleményetek?
2018. okt. 27. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem most épp egy jóval gazdagabb lánnyal alakul valami. ;)
2018. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Hülyeség. Egy csomó csóró fiúnak, férfinak van párja. Nézz szét az utcán. Ezerféle pár van.
2018. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
1-es azt hogy?? Tán bűn ronda a csaj vagy mi a szösz?
2018. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem, nem ronda.
2018. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
De nálam gazdagabbnak lenni nem akkora dolog. :D
2018. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha incel vagy, akkor ez egy tökéletes kifogás
2018. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Mikor növik ki a pasik ezt a szexista, elavult hozzáállást?
2018. okt. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7, Semmivel nem érdemeltem ki ezt, nem állítottam, hogy ez jó. Ez tapasztalat... Ez nem hiszti, nem nyafogás, szerény véleményem szerint ez a szokás, mert fiatalabb korban (14-20) a fiúk jóval jobban szeretnének kapcsolatot, szexet, jóval kanosabbak, nekik kell áldozniuk erre... Vagy nem feltétlenül kell, de a tapasztalat az, hogy ők teszik általában a nagyobb áldozatot a lányért, mert általában érzelmileg/szexuálisan kiszolgáltatottabbak, még friendzoneban is némelyik évi másfél/kettőszázezret rákölt a lányra. Ebben semmi hiszti nincs, én ezt nem bánom, csak elmondom, hogy az én tapasztalatom ez. Illetve az, hogy a lányok egy (egyébként nem is vészesen nagy) része ezt el is várja. Meg derogál nagyon soknak alacsonyabb társadalmi rétegből származóval lenni
2018. okt. 27. 21:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok,akik azt hiszik,hogy ők a világ közepe,és elvárják,hogy szórakoztassák őket,le sem állnak olyannal aki nem gazdag.Van ilyen bár,egyébként személyesen nem ismerek ilyet,illetve ez nem mindig nyilvánvaló.Én lány vagyok,nem vagyok gazdag,és eddig mindig olyan pasikat fogtam ki,akik valamiért voltak olyan pofátlanok,hogy fizessem a kávézóban a fogyasztását,a boltban a közös vacsoránk,a buszjegyét,a kóláját,a belépőjét moziba,vagy múzeumba stb.És nekem azzal semmi problémám nincsen, hogyha úgy állok és felajánlom,hogy én állom az egészet,azzal sincs semmi bajom, ha megbeszéljük,hogy fizesse mindenki a maga részét,nekem az a durva,hogy a pasi nem érzi magát kellemetlenül,és nem veszi észre magát ha rendszeresen ezt csinálja.Pedig nem vagyok egy karakán,vagy bármennyire is férfias csaj,sőt inkább törékeny és nőies és még is megjátszották ezt velem, 2x is.Többet nem hagyom ezt,mert szerintem baromi gáz,akár férfi akár nő tesz ilyet.Szóval nem az a lényeg,hogy mindent a srác álljon,de azért udvariasságból olykor jól tud esni.

22 L

2018. okt. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Csak jó külsővel lehet csajozni. A pénzzel megtartani tudod.
2018. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!