Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért aggódnom ezen folyton?

Miért aggódnom ezen folyton?

Figyelt kérdés
Másfél éve dolgozom sertéstelepen de mindíg azon stresszelem magam hogy ne legyen sertéspestis ami miatt nem lenne munkám,de mindíg ehhez hasonló dolgokon aggódok
2018. okt. 29. 20:30
 1/2 A kérdező kommentje:
lehet hogy ez már nálam beteges
2018. okt. 29. 20:30
 2/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Hajdan egy legény elment egy lányhoz udvarolni, az lement a pincébe borért. Miután soká nem jött fel, lement utána az anyja, az sem jött fel. Ugyanez történt az apjával is. A legény nem tudta mire vélni a dolgot, lement utánuk, hát látta, hogy ott bőgnek sorban. - Mi történt? -kérdezi a legény. - Hát ahogy lejöttem a borért, megláttam, hogy az a nagy káposztás kő oda van támasztva a falhoz. Elképzeltem, hogy ha elmegyek hozzád, születik egy gyerekünk, lejön a pincébe, ráborul a káposztás kő és agyoncsapja. Aztán ezt elmondta az anyjának és az apjának is, aztán a borzasztó jövőt látván elkezdtek bőgni. Ez egy mese, amit ajánlott nekem fiatalkoromban egy orvos, hogy ilyen vagyok, -miután azt mondta, hogy szorongásos neurózisom van. Azóta eltelt több, mint fél évszázad. Itt a vége, fuss el véle!
2018. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!