Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár napra békén hagy, utána...

Pár napra békén hagy, utána megint elkezd zaklatni a volt barátom. Mit tegyek? Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem,én még nem voltam ilyen helyzetben.
2018. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondanám,hogy adj neki egy esélyt ha már ilyen kitartó 😀

De ez csak az én véleményem.

2018. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen értelemben zaklat az exed.

Igen, én voltam ilyen helyzetben. 1 évig tartott míg végre leszállt rólam, de csak mert talált más csajt.


Zsarolt öngyilkossággal( egyszer majdnem tényleg leszúrta magát , olyan szinten )

Mindenhova követett mikor nem tudtam róla.

Feltörte a közösségi oldalaimat

Megvert , megtépett és meglopott hogy mertem én őt elhagyni....pf..


Az új barátomat is fenyegette hogy megöli.

Elterjesztett rólam minden hülyeséget amit csak kitalált , azaz megalázott mindenki előtt. Éjjelente hívogatott. A képeimet amiket neki küldtem szét akarta a neten terjeszteni(hála isten mesztelen képet sose küldtem neki...úgyhogy ezzel nem tudom mit akart elérni)


Hogy mit tettem?

Eleinte sikerült zsarolnia, depresszióba estem és vagdostam is magam. Ja 15 voltam akkor ....ma már eltelt 5 év azóta.

Nem vettem róla tudomást, letiltottam a számát , új közösségi oldalakat csináltam.... Nem reagáltam az uzeneteire.

Aztán abba hagyta egy időre majd megint elkezdte ...tenyleg egy évig tartott az egész hercehurca..


Attól függ te hogy érted ezt a kérdést. ?

2018. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Voltam sajnos ilyen helyzetben, majdnem 2 évig zaklatott az ex, végül költöznöm is kellett, mert az albérletemnél is dörömbölt éjszakákon keresztül. Következetesen ne reagálj semmilyen megkeresésre, számot, emailt, mindent tilts le, ha idegen számról hív és rájössz, hogy ő az, szó nélkül tedd le a telefont, stb. Akkor se reagálj, ha nehéz megállni, mert például olyan sértéseket vág hozzád, ami bántja az igazságérzeted, tényleg, semmire se. Ha durva a helyzet, akkor kérj meg valakit, hogy egy ideig jöjjön érted a munkahelyedre/iskolába (az én exem kijárkált a munkahelyem elé is) vagy ha elfajul, akkor megkérhetsz egy nagyobb darab havert is, hogy beszélgessen el vele. Nálam semmi se használt, a rendőrség se tett semmit, de végül feladta.
2018. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

3#A kérdező "zaklatója" szerintem ennyire nem elvetemült 😀


Szerintem nagyon sajnàlja hogy a "zaklatásával" felkavarja a kérdező lelki világát,de nagyon hiányolja őt.

Előbb-utóbb leáll,de szeretné úgy érezni,hogy mindent megtett mert tényleg fontos neki a kérdező.

De ez csak az én véleményem 😀✌️

2018. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Úgy látszik 49% magára ismert a kérdésben..

A zaklatás semmilyen formában nem elfogadható, akár enyhe, akár súlyos esetről van szó. Gusztustalan, amikor valaki nem ért a "nem"-ből és nekiáll teperni és vergődni, egyáltalán nem tisztelve a másik ember szabad akaratát. Az ilyentől menekülni kell, nem még esélyt adni neki.

2018. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Asszem ismerem az illetőt

Jó arc,csak tiszta h*lye 😀

2018. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Borzalmas...Én ismertem ilyen embert, zaklatót, és az volt a durva, hogy még azt gondolta magáról, hogy ő a jófej.
2018. okt. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Ajjaj itt veszteni fogok 😂

A lényeg hogy egy őszinte üzenet még nem a világ vége szerintem,igen etikátlan ha már elmondták neki hogy nem kéne,de vannak dolgok amiket nehezen enged el az ember

(És igenis jóarc vagyok 😝😀)

2018. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Rendorseg ha tulzasba esik vagy esetleg ferfi haverok rokonok segithetnek. Tenyleg lanyok akik ide valaszoltatok nektek nincsenek ferfi rokonaitok akik segitettek volna?? Az ilyet csak egyszer kell helyre tenni de ugy istenigazabol akkor biztos nem zaklat senkit évekig.
2018. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!