Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álmodhat két ember közöset?

Álmodhat két ember közöset?

Figyelt kérdés
volt már ilyen veletek?Hallottatok mar ilyenrol?pl azt almodta x pentek este hogy y-al setal es szinten pentek este y azt almodta hogy x-el setal ugyanazon a helyszinen.Lehetseges ilyen?

#álom #alom #GyakoriKérdések #kozoset almodni #egy idoben
2018. nov. 1. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:

A világon minden lehetséges, max. nem bizonyítható.

Mintha olvastam volna olyasmit, hogy ikreknél előfordulhat.

2018. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt már ilyen, az egyik az olyan szinten egyezett, hogy azóta nem tudom elhinni, hogy az álmodás csak az agyunk által kreált képekből és hangokból áll.
2018. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
álmodtam már ugyanazt egyszer a nálam 6 évvel idősebb nővéremmel,ugyanazon az éjszakán.(épp az nap új házba költözünk,és mindketten azt álmodtuk,hogy nem kapunk levegőt,valaki meg akar fojtani (mondjuk engem takaróval,őt pedig párnával)
2018. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1., ez igaz!

Nekem ikertesóm van és egyetlen 1x álmodtuk ugyanazt.

Azt, hogy üldöznek egy csigalépcsőn és sose lesz vége. Mire végre végelett és leértünk a recepcióra, ahol a rendőrök várták a ‘gyilkosunkat’ (hotelban álmodtuk, meg akartak ölni), arra felébredtünk.

Reggel a konyhában egymás szavába vágva mondtuk, hogy mit álmodtunk. Nagyon durván egyezett. Nem voltunk egymás álmában.

Ja és én úgy hallottam, hogy ez 1petéjűeknél van.

Hát mi 2 petéjűek vagyunk, fiú-lány. Lehet, nálunk is csak egybeesés, nem tudom, de nagyon érdekes. Ez már régen volt, kb 4 éve.

18/lány

2018. nov. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azta,es minden ilyen alom para?olvastam en is egyet de ilyeszto volt az is.En sem hiszem el azt hiszem #2-es valaszolo,volt mar hogy valaki megalmodta a jovot,szerintem az almok nem csak abbol allnak
2018. nov. 3. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:

Azon az éjszakán 2 álmunk is volt, mindkettő para volt, de teljesen értelmetlen. :D A második azzal végződött, hogy az álomtársam véletlenül lefejezett egy csata közepén, én lihegve keltem fel, ő meg pár percre rá felkelt és mondta, hogy most bűntudata van az álma miatt, és akkor beszéltük át, hogy mi is történt.

Ennél már csak az volt parább, hogy miközben az első álmot beszéltük bejött egy másik szobából egy srác (koliban történt) és mondta, hogy nagyon durva álma volt, aminek az eleje egyezett a miénk elejével, aztán szétváltunk. Mintha egy másik világba mentünk volna át mindhárman. :D


Nekem is volt több olyan álmom, amivel később a valóságban találkoztam, de szkeptikus vagyok, így egyelőre betudom annak, hogy véletlen egybeesés, nem jövőbelátás.

2018. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tokre vagyom arra hogy reszem legyen egy ilyen alomban!
2018. nov. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!