Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Álmodhat kettő ember hasonlót?

Álmodhat kettő ember hasonlót?

Figyelt kérdés
Egyszer régebben egy árnyékot láttam az ágyam végén, nem mertem megmondani senkinek, erre egy ismerősöm ugyan azt látta/álmodta. Lehetnek körülöttünk valakik, vagy valamik, akiket nem látunk csak félálomban? Az én esetem is ugyan az volt, mint nála csak sok évvel (5-6 éve) ezelőtt és a mai napig rettegek, hogy újból meglátom. Olyan volt, mintha igazi ember lenne csak árnyék szerű, arca nem volt, mintha szó szerint kivágtak volna egy alakot az általunk látott térből. Az ijesztő mind ebben, hogy az ismerősöm is ugyan ezt írta le tőlem függetlenül. Neki hárman álltak az ágya végében nekem csak egy.
2017. dec. 27. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Álmodhatják ugyanazt (sic)

Ugyanis sok ember szenved hasonló tudatzavarban. Nyilván nem akarod ezt magadról hallani, de ilyesmit látni az pszichiátriai problémára utal...

2017. dec. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen.

Alvásparalízis, már vagy 8-szor leírtuk.

2017. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!