Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van akinek lendített az...

Van akinek lendített az önbizalmán amikor kikerült a gimiből?

Figyelt kérdés
Marmint normálisabb közegbe került stb. Van itt nehány ember akik szetszidnak mindekit a háta mögött, akárcsak azert mert valami dolgozatot megír 3asra (nem viccelek 12-ben itt tartanak néhányan)... Es annyira le tudja húzni az embert, hogy hihetetlen, de lehet csak azert zavar ennyire a véleményük mert mar 8 eve ossze vagyunk zarva..

2018. nov. 2. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Enyémen dobott valamennyit.


Azt láttam, hogy egyetemen simán jóban vagyok "menő" emberekkel, "bulizósakkal" és van közös összhang. Egyetemen soha nem hozták fel a ronda külsőm például, míg szakközépben konkrétan naponta aláztak meg miatta.

2018. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőhöz hasonlóan én is egy szakközépsuliba jártam és ott voltak hasonló osztálytársaim, vagy még rosszabbak. Volt egy cigány osztálytársam, aki gyűlölt és soha nem tudtam meg, miért. A lényeg, hogy pokollá tette a mindennapjaimat, ha kihívtak felelni, röhögcsélt rajtam, meg bekiabált dolgokat, utánozta, amiket mondtam, stb. Volt, hogy KIRÖHÖGÖTT, amiért az egész osztályból egyedül nekem sikerült 4esre egy doga, míg mindenki másnak 1es-2es lett. Meg amúgy viszonylag jobb tanuló voltam és folyton azt hangoztatta, ha kaptam egy jó jegyet, hogy amúgy én s3gghülye vagyok, csak minden tanárnak nyalok, meg amúgy is, én nem dolgozok iskola mellett, szóval még jó, hogy van időm bemagolni a sok hülyeséget, ő meg suli után mindig megy dolgozni és nincs ideje ilyen f4szságokra...

Ha viszont néha nem tanultam és kaptam egy rosszabb jegyet, már egyből kárörvendően elújságolta mindenkinek, hogy HAHH, most végre olyan jegyet kaptam, amilyen megérdemeltem, látszik, hogy csak pofára osztályoznak és igazából amúgy hülye vagyok, ezért sikerült összehoznom egy 1-es dogát a milliónyi 4es-5ösöm mellé :DD

Valamennyire kihatott az a pár vele együtt eltöltött év a személyiségemre (szorongás..khm..), azért lényegesen jobban érzem magam most, hogy már nem kell vele meg a proli haverjaival találkoznom.

2018. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!

Nincs most kedvem nagyon részletekbe bocsátkozni, de legyen elég annyi, hogy az érettségi után beiratkoztam egy hosszú OKJ-s képzésre, és azzal kezdetét vette életem egyik legjobb két éve :) Sajnos a képzés azóta már rég véget ér, de néhány ott szerzett baráttal még ma is aktívan tartom a kapcsolatot, és persze az emlékeket sem veheti el tőlem senki :) Nagyon jó volt az ottani osztályom. :)

24/F

2018. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül a középiskola vége után, de az azóta eltelt években sokat fejlődött az önértékelésem. A szerető, támogató környezet és a sikerélmények sokat segítettek.
2018. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen es azota is novekszik immar most is tarto 8 ev kuzdosport tapasztalattal.

N/36

2018. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem a szüleim miatt nem l, az állandó terror és verés. Apám többször is elcsúfított, úgy megvert, alkoholista.


Érdekes nálunk pont egyetemen lett divat, hogy érdekel másnak anjegye, gimiben (a megye legerősebbje), meg pont azértvszekáltak, mert jótanuló voltam.

2018. nov. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!