Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyógyult anorexiások, titeket...

Gyógyult anorexiások, titeket mi lendített át a holtponton? Lett valami maradandó következménye a betegségeteknek?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta kezdtem visszahízni anorexiából, de csak nagyon lassan megy... Eddig kb. 4 kg jött föl, még 6 kellene, szóval egyáltalán nem vagyok az életveszélyes kategóriában, de még mindig kell ellenőrzésre járnom. Általában nagyon nehezen eszek, ezért tudnátok mondani pár dolgot, ami egy kicsit jobb belátásra téríthet?

2015. okt. 20. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Képzeld el, ahogy a szervezeted örül. Komolyan.

Én mindig elképzelem, hogy a sok mérge enzim, ami ha üres a gyomrom, akkor a gyomorfalat marja, mennyire megörül, amikor rástartolhat egy olyan ételre, amiből nagyon sok tápanyagot szívhat ki.

Ez kicsit furcsán hangozhat, a lényeg, hogy mindig emlékezz arra, hogy a szervezetednek szüksége van az ételre, és egyél olyat, ami nagyon finom, és próbáld meg valahogy élvezni, hogy eszel, érzed meg az ízeket.

2015. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!