Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kevésbé csikis?

Hogyan legyek kevésbé csikis?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és sajnos rettentően csikis. Egyetemen kollégiumban vagyok és kolitársaim imádnak csikizni. Folyamatosan, már-már visításig lefognak és csikiznek. És már elegem van belőle. 20 évesen olyan idióták, hogy el nem tudom mondani. Utálom, megbeszéltem velük hogy legyenek kedvesek hagyják abba, de ez csak rátett egy lapáttal. Könyörögtem is már nekik, de hatástalan, imádnak engem csikizni. Most is 5 perce már sírásig csikiztek. Mit tegyek ez ellen?

2018. nov. 5. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezt meg tudod változtatni. De a kolitársaidat le kéne szerelni, nem szép dolog, amit tesznek s én speciel nem hagynám. Nem könyörögni kell. Én első körben leüvölteném a fejüket (alapból békés ember vagyok, de nem véletlenül születtem a Sárkány évében), illetve azért előtte közölném, hogy mennyire aljas dolognak tartom, hogy le se tojják a véleményem, második körben pedig csinálnék velük valami érdekeset, amíg alszanak. Persze ez adott esetben el is fajulhat, de ne hagyd már magad...
2018. nov. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebbe bele is lehet halni fulladás által, ha tovább csinálják. Úgyhogy szépen komolyan jelentsd ki nekik, hogy álljanak le ezzel, ha nem akarnak feljelentést gyilkossági kísérlet vádjával. Ha vagy velük olyan viszonyban, linkelj egy tanulmányt erről nekik.

De erős koncentrációval el lehet nyomni a nevetést egy rövid ideig. Elég, ha csak az első pár másodpercet kibírod, ha úgy látják, hogy "nem vagy már csikis", nem is folytatják tovább.

2018. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már a lányokat kellene csikizniük. Ha ők mégis a fiúkat választják, akkor... Szóval nyugodtan mondd meg nekik, hogy langyik.
2018. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!