Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » [! ] Normális vagyok?

[! ] Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális az egy embernél, ha nem tud meghatódni egy sérült emberen, rákos kisgyereken, másnak a haldokló anyján vagy még sorolhatnám napokig miken?

Szoktak rám jönni időnként úgymond "sírógörcsök", amin nem bírok uralkodni itthon.

Nem tudok egy ember szemébe sem nézni, pedig nem követtem el súlyos vétséget a múltban.

Sokszor az "öngyilkosság" szó eszembe jut, de nem tudom, hogy miért. Nem vagyok öngyilkos hajlamú.

Utálom azokat az embereket, akik a közösségi oldalakon élik napjaikat. Töröltem is a Facebook profilomat, hogy megszabaduljak tőlük (mondjuk a Facebookot már alapjában egy elfertőzött szutyokságnak tartom, amiért nem arra használják, amire kitalálták).

Egyedül az állatok azok, amik ki tudják belőlem hozni az érzelmet.


Szerintetek normális, ha fiatalon láttam az internet legsötétebb oldalát és többet tudtam az informatika téren mindenkinél, mint ahány csillag van az égen?



2018. nov. 6. 22:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem ülök légkondis irodában, hanem diák vagyok még.
2018. nov. 7. 14:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!