Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki bezárkózik a fürdőbe, hogy így fejezze ki fájdalmát? Mivel lehet kihívni őket?

Figyelt kérdés

Van pl egy Nő, Évi, aki összeveszik Julcsival, Pirivel és Gizivel vagy Évivel történt valami - és berohan a wc-be, fürdőbe, gardróbba, üres terembe, valami belülről zárható helyre, hogy ott gubbasszon szégyenében vagy bánatában és, ha lehet sírjon.


Julcsi, Piri és Gizi pedig az ajtó túloldalán várják, hogy kijöjjön.


Mit javasolt a három lánynak tennie vagy mondania, hogy kihozzák Évit (vagyis, hogy Évi önszántából hagyja el a helyiséget)?


Jobb, ha Évit valahogy kicsalják vagy inkább, ha egyedül hagyják?


Mi a véleményetek a szituról? Ti sajnálnátok Évit?


Veletek megtörtént, hogy Évi vagy a másik 3 lány szerepében voltatok?



2018. nov. 7. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ettől nyugszik meg, akkor vonuljon el nyugodtan Évi.

Szerintem a másik 3 mondja meg, hogy itt leszünk kint, ha megnyugodtál és akarsz beszélni, de ne erőltessék, hogy jöjjön ki. Majd kijön, ha lenyugodott.

2018. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Én Béla szerepében voltam, mert Józsi, Zoli és Sanyika rámszálltak, megbántottak.. ha nem birtam, akkor bezárkóztam a wc-be és mivel tehetetlen voltam, nem tudtan levezetni a feszültséget, stresszt, amit okoztak nekem így csak sírni tudtam. De ez régen volt.. azóta Béla kemény és ha valaki beszól azt egyszerűen pofán b..sza ököllel. Kétszer. Véletlenül. Aztán meg is rúgdossa az illetőt miközben az a földön fekszik vérző orral és törött állkapoccsal. Béla jógyerek. De nem szereti ha valaki b..szakodik vele.. mottója: szeretkezz, ne háborúzz. Ezért mindig hord magával egy csomag óvszert, így aki beszól neki, azt még jól meg is b...sza :)
2018. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2, szétnevettem magam :D A poénért ment a zöldcsók tőlem :D
2018. nov. 7. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!