Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a legfőbb jellemzői egy...

Mik a legfőbb jellemzői egy pszichopatának?

Figyelt kérdés
És ha lehet nem linket kérnék hanem a saját szavaitokkal illetve tömören... Szerintem azt jobban felfogom mint a sok doki szöveget köszi 😅

2018. nov. 7. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nincsenek érzelmei, nem képes szeretni, együtt érezni senkivel. A körülötte lévőket a saját igényei kielégítése céljából tartja, kihasználja őket, manipulálva, kedvességet színlelve, hazudozva. Kegyetlenül átgázol bárkin, senki érzelmei nem érdeklik. Általában van egy bizonyos kattanata mindegyiknek, ami általában szexuális, erőszakos jellegű. Ez mindegyik esetében más, és a súlyossága is. Nem lehet segíteni rajta, jobb messziről elkerülni, illetve, ha rájövünk, hogy az illető pszichopata, futás!
2018. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És ha én vagyok az? Hogy fussak el magamtól he
2018. nov. 7. 22:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy az he.

Nyugodjál lefele oszt mennyél aludni 😁

2018. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2018. nov. 7. 22:46
 5/18 anonim ***** válasza:
Megérzés?
2018. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azokra veszélyes hagyatkozni...
2018. nov. 7. 22:59
 7/18 anonim ***** válasza:
És te miből gondolod, hogy az vagy?
2018. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 Néha jó az 😀
2018. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Abból hogy mostanság a szokásosnál is komolyabban telibe szar@m az embereket. Talán másfél hónapja megismertem egy lányt nagyon jóban voltunk meg minden és úgy érzetem hogy szeretem. Két héttel ezelőtt pedig arra kaptam a fejem hogy amúgy kegyetlenül nem érdekel, nem igazán érek vele sokat hogy van nekem úgyhogy egy ideig eljátszottam hogy hu de jó hogy így vagyunk meg minden de két nappal ezelőtt picit meguntam. És jól elküldtem pedig épp valami lelki szarját mesélte. Aztán szintén hasonló eset ami pont tegnap történt. Nagymamám öngyilkos akart lenni és olyan vizet akart inni ami tele van mindenféle vegyszerrel. Anyám elvette tőle a vizet és hát kicsit össze is kaptak dulakodtak és anya megsérült. Amior ezt mesélte mutatta a sérülését is majd nyugtáztam egy "aha" kijelentéssel és telefonoztam tovább. Később azon filoztam hogy szerintem én hagytam volna hogy nagymamám megigya azt a vizet. Elvégre miaszart érek azzal Hogy ő van nekem. Az empátia hiányt ezzel szerintem kimeritettük, sőt talán valamennyire az érzelem hiányos részt is. Aztán. Nemrég eggyik munkatársam szarra törte azt a telefont amit nemrég vettem és nagyon sokat dolgoztam érte. Amikor megláttam nem éreztem hogy haragudnék vagy ilyesmi. Később bocsánatot kért én meg mondtam hogy nembaj és nem is igazán hat meg hogy össze tört. Dehát attól még telefon és törött amin elég nehéz játszani pedig azt szeretek úgyhogy úgy forgattam a szavaimat hogy pénzt adjon hogy vegyek egy másikat. Azt kell mondjam nagyon jól beszéltem akkor. Meg hát csúnya dolog de régebben sokszor csináltam olyat hogy úgy forgattam meg mondtam a dolgokat néhány lánynak hogy szerelmet valljanak nekem. Ez elég sokszor sikerült de mivel én őket nem szerettem csak jól esik hogy ezt mondják nekem lekoptattam őket. De amúgy alapjáraton elég kedvesnek tartom magam illetve mások is annak tartanak. Rengeteg titokrol beszélnek nekem mert szörnyen megbízhatónak tartanak. Egyenlőre ezekkel nem kezdek semmit. Mondjuk régen általánosban sikerült egy ilyen titokkal elérnem hogy belém szeressen egy lány akit én is szerettem. Milyen szép idők voltak. Kíváncsi vagyok ezek után mi a véleményetek.
2018. nov. 8. 12:58
 10/18 A kérdező kommentje:
És az a vicces hogy amikor ezeket csinálom akkor van egy kis hang ami mondja hogy ne, ez rossz de sose hallgatok rá. Ugyanez részegen. Egyszer jól bebasztam és csináltam meg mondtam a hülyeségnél hülyébb dolgokat és ez a kis hang mondta hogy ezt még megbánom meg ezt nem szabad meg nem kéne. Igaza volt tényleg bántam utánna dolgokat
2018. nov. 8. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!