Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik folyamatosan csak fekete...

Akik folyamatosan csak fekete ruhágban járnak azok depressziósak? Már mint van egy barátom aki stílusosan öltözik, de mindig csak fekete ruhákat . És csak néha szinesem ruhákat, de abban is több a fekete.

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 12:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
4%
Ja a divatdepressziósok, egy igazirol nem mondod meg, pl. Én színes pólókban, cipőben járok, nem akarok pózolni, hogy ”jaj itt vagyok, mint depressziós, most figyeljetek!”....
2018. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Én mondjuk szinte mindig feketében járok, depressziós is vagyok (súlyosan), de nem azert járok feketében, hanem mert az antidepresszánsok nagyon hizlalnak, tehát KÖVÉR vagyok.

Amint lefogyok, leteszem a feketét.

2018. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen.

Anyám is mindig sötét ruhákat hordott és gyerekként rám is azt adott. Azzal indokolta, hogy ez mindenhez illik és nem látszik rajta a piszok.

Egy másik ismerősöm is előnyben részesítette a sötét ruhákat, ő öngyilkos lett.

Persze biztos vannak, akik szerint slankit és azért, de az is egy fajta depi, hogy nem elégedett a testével.

2018. nov. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlenül, van akiben még az él, hogy a fekete sikkesebb, majdnem mindenhova felvehető, mindenhez illik és slankít.

Sosem jártam full feketében, mert szeretem a színes ruhákat is, de az alapruhatáram mind fekete darab. Nekem a "majdnem mindenhova felvehető" miatt, mert a munkámban is muszáj fekete nadrágban lennem.

2018. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
41%
Volt egy időszak az életemben, amikor csak fekete ruhákat viseltem, nem voltam depressziós, életvidám és jókedvű voltam akkor is. Akkor az tetszett, de már "kinőttem".
2018. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Az emósok meg a rokkerek is járnak abban igaz, ők sajnos mentálisan beteg emberek! Szánom őket.😔
2018. nov. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
6. Igen, én is szánlak téged :/
2018. nov. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
4%
1-es vagyok érthetetlen, hogy miért pontoztatok le, de akkor higgyétek csak azt, hogy minden depressziós feketében van, és death metált hallgat... és igen valóban azt gondolom, hogy a divatdepressziósok emelik ki mindenhol a fekete színt, ugyanolyan ez mint aki azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, közben aki tényleg az lesz az általában nem reklámozza.
2018. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
63%

Nem, ez csak divat, nincs sok köze a kettőnek egymáshoz.

Nagyon sok depressziós embernek egyszerűen nincs is energiája arra, hogy foglalkozzon a külsejével, nem érdekli a divat. Én is színesben jártam, mikor depresszióval küzdöttem, aztán mikor kigyógyultam, akkor kezdtem el tudatosan öltözni, és mivel nekem a fekete tetszik legjobban, azt kezdtem hordani. Vékony is vagyok és életvidám is.

2018. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem ,hogy sajnáltattná magát mivel nem posztolgat képet már elég rég. És nagyon rideg az emberekkel mondjuk lehet azért mert pánik rohama volt 22 évesen emiatt (szorongás/erős depressziója) volt. Sajnálom szegényt mert csak otthonül és csak akkor jön ki ha hívjuk máskülönben meg nem járna ki :/
2018. nov. 10. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!