Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek volt igaza?

Szerintetek kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

ma történt a buszon.

50es nő, 20on éves lány.

lány telefonál, mindketten a busz ajtaja előtt álnak, a lány kicsit közelebb hozzá. Száll fel a lány, mögötte a nő. Fél perc múlva kiabálást hallok: a nő ezt mondja: “mit képzel maga hogy egy anyja korú nő elé bevág a buszon, biztos büszkék magára a szülei, ezek a mai fiatalok..” lány leteszi értetlenül a telefont: “tessék, nem értem mi a probléma, nem löktem fel, magához sem értem. Nem gondolom hogy bármi sérelem érte”

Na ezen vitatkoznak 3 megállón át, mire az egyikőjük leszáll


2018. nov. 10. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak.
2018. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
A lánynak volt igaza. Megkeseredett nőszemély lehetett a másik, csak irigy, hogy a lány fiatalabb nála.
2018. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer buszon jártam úgy, hogy már járó képes korú gyerekkel, babakocsi nélkül utaztunk, én a kilencedik hónapban voltam a másodikkal. A buszon egy dupla hely volt, egy 50 körüli nővel együtt pályázatunk az ülésre. Mondtam neki, hogy üljön belülre, mert én nem tudok ekkora hassal beülni, ráadásul a gyerek sem fér el a lábamon. Ő közölte, nem hajlandó belülre ülni, üljek én be. Elmondtam neki újra, és megkérdeztem, tényleg nem hajlandó-e beülni. Azt mondta, semmiképpen sem ül belülre, amire én leültem kívülre és a lábamra ültettem a gyereket. Amit én ezek után kaptam... Hiába mondtam neki, hogy szívesen felállok, beengedem, de fizikailag képtelen vagyok beülni, minden voltam. Pedig egy fitt nő volt, én meg az utolsó hetekben egy kisgyerekkel.
2018. nov. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lánynak. Az idősek általában csak hisztiznek ezen. Nem érdemes velük foglalkozni.
2018. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!