Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinzetek igaza van az eddznek?

Szerinzetek igaza van az eddznek?

Figyelt kérdés
Jártam sportolni pár évig, utána volt 2 éves kihagyásom. Először az edduőm azt mondta, csak versenyeken kell besegítenem, a fontosabbakon. Utána egyre több versenyre mentem. Majd mondta, járja edzésre is, mondtam jó.(Már meguntam a sportot is, meg kedvem sem volt hozzá.) Utána aztmondta, legyen sportigazolványom is. Fél éve újra edzek, de ki akarok szállni, de tudom, megint azzal fog jönni, hogy nem szállhatok ki, cserben hagyom a többieket, meg kell a sport, lusta vagyok. Idén már egyébként nem ő lesz a z eddző, meg olyan csoportba kerülök, akiket nem nagyon szeretek. Szerintetek az eddzőnek van igaza, hogy nem kéne abbahagynom, mert most cserben hagyom a többieket?

2018. júl. 21. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A sportot leírhatnád. Amúgy nincs igaza.
2018. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Röplabda, ez fontos?
2018. júl. 21. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szívesen csinálod, akkor ne csináld. A sport fontos egyébként, de csinálj olyat, amit szeretsz. Én nagyon sajnálom, hogy gyerekkoromban a szüleim ezt nem tartották fontosnak, most, felnőttként próbálom magam utolérni és behozni a sok éves lemaradást, most időm és pénzem is van rá végre (nem volt mindig), és már nem szól bele senki.
2018. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!