Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő szidja a férfiakat...

Ha egy nő szidja a férfiakat az miért vagány, de ha egy férfi szidja a nőket akkor ő miért lúzer?

Figyelt kérdés

Ha egy nő elmondja egy társaságban vagy online hogy a férfiak mekkora senkiháziak és disznók stb. akkor a nők jórészt helyeselnek és akár belevaló kemény csajnak is tartják,hogy na ez jól megmondta.A férfiak jórészt nem szólnak rá semmit.


De ha egy férfi ugyanezt gondolja a nőkről és hangoztatja akkor egy vesztes, sikertelen férfinak tartják.


Miért?



2018. nov. 10. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vagányság.


Az alapján, amit leírtál megerősítésre vár és a nők támogatják ebben, ennyi.


De szidni a másik nemet a saját csalódásaink miatt nem vagányság.

2018. nov. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom

Én egyiket sem tartom menőnek

Nincs abban semmi menő hogy valaki általánosít és egy komplett nemet meggyűlöl

2018. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

"Ha egy nő elmondja egy társaságban vagy online hogy a férfiak mekkora senkiháziak és disznók stb. akkor a nők jórészt helyeselnek " Én ilyet csak primitív nőktől láttam, hallottam, akik aztán futottak vissza a bunkó barátjukhoz.


Amúgy miért jó szidni a nőket? Én is nő vagyok, ártottam én neked valaha?

2018. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, tudod, azért nem mindegy, hogy egy életrevaló, normális nő szidja az inceleket, vagy egy ilyen gyökér gyűlölködik az összes nőre.. menőnek egyik sem menő, sőt, de azért van némi különbség :)

Általánosságban egyébként mindkettő prosztóság és feltűnési viszketegség.

2018. nov. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem vagány, ha egy nő szidja a férfiakat, sőt. Még viszataszítóbb szinte nő szájából hallani ilyet. Mondom ezt nőként.
2018. nov. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nemaRendőrség ***** válasza:
18%

Mindkettő szomorú.

A férfinak kangörcse van, a nőnek meg pókhálós odalent.(így írják a parasztok a szeretet hiányt)

2018. nov. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt általában a lúzer nők hangoztatják.

Egyébként egyik oldalról sem vagány dolog.

2018. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az miért ,,vagány’’ dolog, ha egy férfi sok nővel fekszik le, és miért ,,lúzer’’ ha egy nő sok férfival fekszik le? Mondjuk egyre többet látom szerencsére, hogy ez mindkét félnél lúzerségnek számít:) Lehet lepontozni hiministák! Egyébként a kérdésedre válaszolva az is mindkét féltől ,,lúzerség’’
2019. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok emberrel lefekudni luzerseg?? Te beszívtál?
2019. szept. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 nemaRendőrség ***** válasza:

Nőt nem megszerezni nehéz, hanem megtartani.

Megbani 20 ribit a diszkóból nem érdem. Előző és jövő héten már máson fog lovagolni este.

Találni és meghódítani egy olyan nőt aki hűséges az igazán nagy kihívás.

Plusz szex<<<<szeretkezés

Össze nem lehet hasonlítani

2019. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!