Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék még csinálni?...

Mit tudnék még csinálni? Kicsit pösze vagyok és nagyon zavar.

Figyelt kérdés

Voltam már logopédusnál, beszédtechnika tanárnál, magamtól is próbálok gyakorolni, de még mindig nem tudom tisztán ejteni az "sz" és az "s" betűket.

A suliban is kaptam már érte beszólásokat, hiába próbálom javítani.


Valakinek esetleg van ötlete, hogy mit tehetnék? Már rühellem, ahogy beszélek. :(


16/L


PS: A némaság sajnos nem opció.



2018. nov. 12. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Több logopédusnál voltál már?
2018. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az R-betűt nem tudom hosszan komondani és nagyon sokat bántottak ezért az iskolába és még a logopédus is.

Folyton azt mondta, hogy ne játszam a hülyét és végre tanuljam már meg az R-betűt hosszan kimondani.

Azóta 5 logopédusnál voltam és semmi siker.

De nem is bánom, én ezzel születtem és ezzel halok meg.

Engem nem zavar, azt hogy mást igen arról meg nem tehetek.

Van amivel születik az ember és van amivel nem, erről nem tehet senki sem.

2018. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Látom, már régi a kérdés, de ha aktuális még, írj egy privát üzenetet. Én logopédus hallgató vagyok, szívesen megpróbálnék segíteni, a sz és a s hang elsajátítása egyáltalán nem lehetetlen! :)
2019. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!