Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék magamon segíteni?

Hogy tudnék magamon segíteni?

Figyelt kérdés
Sehova se tudok menni ismerős nélkül. Például egy boltba nem merek lemenni egyedül emberek közé nemhogy beszélni velük.. Kiskoromba se köszöntem senkinek, mostanába se hiába szeretnék egy szó sem csúszik ki a számon. Semmi köszönöm, bocsánat, jó napot. Esetleg egy nagyon halk hello-t tudok mondani de azt se mindig. Ma úgy volt hogy el kellett volna mennem orvoshoz de nagyon kellemetlen lett volna ezért nem mentem, lassan az alap dolgokat se fogom tudni elvégezni szerintem. Ezen hogy tudnék javítani?

2018. nov. 14. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket az alap dolgokat már egészen kiskorban megtanítják a gyerekeknek, és az is belénk van genetikailag kódolva, hogy egyedül is boldoguljunk az életben. Neked valahogy ezek kimaradhattak. Szüleid hogyan neveltek fel? Mit érzel amikor meg kell szólalnod? Félelmet? Büszkeséget?
2018. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
inkább szégyent érzek és nagyon nehéz megszólalni
2018. nov. 14. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy csak magaddal foglalkozol. Ez a legjobb tanácsom feléd.
2018. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
úgy hogy elmész pszichológushoz
2018. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már vagyok egynél de vele se tudok beszélni nem jönnek ki a szavak a számon
2018. nov. 14. 20:09
 6/6 Daniii90 válasza:
A pszichológus is tovább dédelget az álmaiddal együtt és elmond egy rakás közhelyet, amit ha felmész a facabuckra ingyen is megkapod, ott is találhatstz önámító és önsegítő sarlatán témákat! ÉS ezért még fizetni is persze, főleg ha magándrendelésre mész, segíteni meg nem igen tudnak a súlyos eseteknél. ÉN is jártam, annyi jó volt benne hogy el tudtam beszélgetni a hölggyel aki kimondottan kedves volt, kimondtam magamból a sok gondot és problémát és meglepődésemre eléggé megnyíltam neki, pedig idegenekkel bizalmatlan vagyok. Mosolygogtt, próbált jó tanácsokat adni, de igazából a beszélgetés volt hasznos számomra, DE! Csak akkor és abban az időben, ahogy vége lett megint jöttek a hangulatingadozások, és rossz-jó gondolatok.
2018. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!