Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék leszokni az...

Hogyan tudnék leszokni az Istenkomplexusomról, főleg ha én észre sem veszem magamon?

Figyelt kérdés
Tény, hogy néha okosabbnak érzem magam a körülöttemévőkkel szemben, de ennek nem adok hangot. Mindig fáradt vagyok, főleg hétfőnként mert hétvégéről nem tudok átállni. Olyankor van az, hogy suliban kb a szemem alig nyitom ki, ezt meg mindenki elkönyveli annak h mogorván nézek rá?? Meg elvileg a hangsúlyom is olyan, hogy mintha a kutyákkal beszélnék(szerintem az is csak a fáradt hangom). Vagy ha valaki mondd valamit ami se nrm humoros, se nem okos nincs mondanivalója csak full idiotizmus akkor forgatom a szemem. Nem tudom hogy a fáradtságot és h mindenkit leignorálnék az nap, miért jelenti azt h felsőbbrendűnek érzem magam... De ha mégis ilyenem van hogy szabaduljak meg tőle?

2018. aug. 30. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reflektálj magadra is.
2018. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer villantsd meg a valóságban is, milyen "okos" vagy, aztán ha kiröhögnek, biztos, hogy lejjebb veszel magadból.
2018. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves #2 akkor kijavítom magam. Értelmesebb. Nembaj, lepontozni is lehet ha nem tudsz hasznos választ adni.
2018. aug. 30. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Ha úgy érzed, hogy a körülötted lévők mondanivalója "se nrm humoros, se nem okos nincs mondanivalója csak full idiotizmus" akkor tényleg benned van a hiba. Hihetetlen, hogy egyetlen normálisként egy elmegyógyintézet elfekvőjébe jársz.

"Tény, hogy néha okosabbnak érzem magam a körülöttemévőkkel szemben"

Tény, hogy nagyon beképzelt vagy. Érdemes lenne szakemberhez fordulnod, vagy a családban szétnézni, hogy más is ebből a királynői magasságokból nézi-e a világot. Ha a szüleidtől tanultad el, akkor közösen járjatok terápiára!

2018. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki azt hiszi, hogy értelmesebb a másiknál. Egyedül én TUDOM, hogy értelmesebb vagyok másoknál :D
2018. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
#3. Pedig jó módszer kijönni a csigaházadból, és összemérni magad másokkal, hogy valóban annyira menő vagy-e, mert biztos rájönnél idő közben, hogy nem a te fenekedből süt a napfény. :)
2018. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha ilyen fogalmazási képességek és helyesírás mellett okosnak érzed magad, képzelem milyen emberekkel lehetsz körülvéve.
2018. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem istenkomplexus.


Egyszerűen bunkó vagy más emberekkel, és lusta hétfőnként.


És nagyképűsködsz a semmire.


Valamint elég butuska gyerek is, mert nem tudod, hogy olyan szó, mint "leignorálni" nincsen, így nem is sejthető, hogy mit akartál azzal kifejezni a magad egyszerű módján.


Upsz, most lepontozol majd. De upsz, nem érdekel, mert én nem iskolás gyerek vagyok, mint te.

2018. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!