Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok olyan, hogy...

Csak én vagyok olyan, hogy nem rakok ki netre képeket magamról?

Figyelt kérdés

Nem, nem csúnya vagyok, csak nem érzem szükségességét. Egy profilképem van, mondjuk az is ezeréves már...


Indtagrammot is csak azért csináltam, hogy pár körmös képet megnézzek... De nem gyakran használom..


2018. nov. 14. 11:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Más is ilyen, csak éppen nem látod azt, amit nem töltenek fel magukról. :)
2018. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanilyen vagyok. Mondjuk, fb-n zavart hogy nincs profilképem, úgyhogy raktam be egyet amin a cicám van, de rólam semmi nincs fent. :D
2018. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sok ember kompenzál azzal, hogy naponta posztol magáról képeket, hogy hűdeqrvajólérzem magam. Ez afféle belső ürességnek a kompenzálása. Nekem van fb és insta is, vannak is képek kint, de alapesetben félévente évente jó ha egyszer kiteszek valamit.
2018. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem se igazán érdekel a dolog. Facebookon kb 2 évente cserélek képet, hogy azért felismerhető legyek az alapján, de van 3 barátom is, akik egyik se csúnya, csak egyszerűen nem érzik, hogy ez szükséges lenne. Szerintem jobb, mint aki naponta feltölt 57 képet, hogy mit sütött, merre járt, milyen színű az ürüléke....
2018. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én se szoktam. Facebookon összvissz egy kép van rólam, és az egyben a profilképem is. Az már egy éves, és szerintem 1-2 évig ott is lesz még...

Instagrammon van néhány kép rólam, de az is ritka. Az utolsó képet magamról több mint egy éve raktam fel.


Nem érzem szükségét annak, hogy kirakjam a rólam készült képeket. Talán csak akkor értem meg, ha valaki gyakrabban tesz ki képet, hogy volt valahol, egy "jelentősebb" helyen, és készült róla ott egy kép, és megszeretné osztani. De a szinte naponta szelfit kirakó embereket nem tudom megérteni.

2018. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Vagy 5éve ugyanaz a profilképem. Ha valaki sűrűn tesz fel képeket magáról, az elismerést vár, feltűnést akar, ribi vagy szar az élete és lájkokba kapaszkodik. Aki ritkán, szinte alig tesz fel képet magáról, az valószínűleg boldogabb, életre valóbb ember, akinek nem a lájkok száma határozza meg a boldogságát.
2018. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Én azért gyakrabban töltök fel képet, mint az eddigi válasz adók, de én is átlagban 3 havonta és akkor is inkább a párommal, családdal, stb.. Saját magamról én is jó, ha évente feltöltök valamit 😀
2018. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.


Én nekem profilképem sincs, egyrészt ennek oka az hogy ne jelöljön be mindenki aki egyszer látott valahol, vagy épp egy helyen dolgozunk, de két mondatnál többet nem beszélünk 1 hónapban.

Meg azt is meguntam hogy olyanok jelölnek be akiknek ismerem az egyik ismerősét mert látták hogy egyszer egyszer beszélgettem velük.

Meg én alapból csak a legfontosabb embereket jelölöm be közösségi oldalamon mert nem gyűjtök ismerősöket.

Akit interneten ismerek meg vagy valami annak szívesen küldök képet.

2018. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nézegettem, más ilyen havonta cserél profilképet, meg azokon is 300-400 like van, mondom, mi az isten...


A telefonom ellenben tele van képekkel. A Facebook is az egyetem miatt jó, meg híreket olvasni.


Nem vagyok csúnya, egyáltalán...

2018. nov. 14. 12:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Én soha nem teszek ki semmit. Nem érzem szükségét. Akivel meg akarom osztani, vagy akit érdekel annak elküldöm. Nem szeretem a magánéletem a "nyilvánosság előtt" élni.
2018. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!