Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gyerekes ha egy 39 éves...

Nem gyerekes ha egy 39 éves férfi szinte mindenhová biciklivel jár?

Figyelt kérdés

Kivéve ha esik az eső vagy a hó, de nem számít hogy akár -5 fok van.És nem azért mert nincs kocsija, hanem mert állítólag sokat ül a munka miatt és kell ennyi mozgás.


Viszont sokan megmosolyogják, mert a úgy csinál mintha még 22 éves lenne. Akkor még elmegy a bicikli munkába járáshoz.



2018. nov. 15. 19:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés most komoly? Egyáltalán nem gyerekes ha valaki kerékpározik szerintem. Tegye azt bármilyen okból is.
2018. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Le kéne szokni arról, hogy a sarokra is autóval járunk. A testmozgásra pedig az emberek nagy része nem fordít elég időt.
2018. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez neked gyerekes?

Abszolút nem az.

Egyik férfi ismerősöm napi 10 km-t teker a munkahelyére. Ha jeges az út, akkor is megy. 40 körüli az illető...

2018. nov. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk a 40-50 éves főorvosok is biciklivel járnak munkába. Én 34 évesen motorral, mert lusta vagyok :D Nem hinném, hogy gyerekes lenne.
2018. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes, hajrá :)
2018. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes, tök jól csinálja. Mozog is, környezettudatos is, nem tudom mi ezzel a gond.
2018. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár több ilyen lenne!
2018. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 40 éves vagyok, és mindig tervezem, hogy majd biciklivel megyek munkába. Pont az irodai munka miatti mozgásszegénység miatt. Bicajjal még gyorsabban is érnék be mint autóval, de a betekerés miatti plusz tevékenységek, zuhanyzás+átöltözés sok plusz időt igényelne, ezért ez számomra csak terv, eddig maradt az autó.

De jól teszi az ismerősöd, hogy bicajjal jár. Megfigyeltem amúgy, hogy manapság inkább lehülyézik az embereket, minthogy megpróbálnák megérteni a cselekedeteik mögötti logikát.

2018. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyre népszerűbb közlekedési forma a kerékpár, egyes országúti modellek drágábbak mint sok autó manapság. Reggel munkába menet áttekerek a fél belvároson, mellettem az kocsik végig torlódva, néhol százméteres sorokban, pöfékelik a füstöt az egy helyben állással, persze mindegyikben egyetlen ember ül. Nem értem, mi jó ebben.
2018. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés.

Nem!

2018. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!