Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embernek miért ilyen...

Az embernek miért ilyen fontos a pénz és a karrier?

Figyelt kérdés
A kommunista nézetek szerint a közösségért kéne dolgoznunk és nem a saját magunkért.Így kéne élnünk.

2018. nov. 18. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Pénz: Mert a pénz hajtja a világot. Így abból értelemszerűen sok kell egyeseknek...


Karrier: Sikeresek akarnak lenni. Saját maguk felépíteni azt az életet, amire mindig is vágytak...


Bár egyiknek se vagyok a híve. Nekem más a célom.

2018. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A közösségi társadalomban nem lenne szükség a sok pénzte és a hajtásra,mindenki megkapná amire szüksége van.Nem lenne szegénység.Persze kitörni sem lehetne,luxus életszínvonalat nem lehetne elérni és ez így lenne jó
2018. nov. 18. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"kommunista nézetek szerint"

Az emberek nagy része nem kommunista.


Akárhogy nézzük, egyenlőség sosem lesz, egyszerűen nem is lehet. Lebonthatjuk nullára a társadalmat, kimondhatjuk hogy mindenki egyenlő, akkor is újra kialakulna az egyenlőtlenség idővel.

2018. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor koltozz valamelyik kommunista orszagba es kesz.

Nem veletlen volt rendszervaltas.

2018. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a gond,hogy miért nekem kell eltartani más 3+ gyerekét?


Már így is túlvannak támogatva.


Én sosem értettem,hogy valaki hogyan helyezheti előtérbe a családot a karrierrel szemben.

A mai élet nem a törzsközösségről szól.Aki a semmire alapít családot,az csak magával csesz ki,mert hátránnyal indul az életben.

2018. nov. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mai életnek hamarosan vége lesz.Visszatér a szocializmus és újra jó lesz minden
2018. nov. 19. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleg bena troll vagy.

Latszik nem éltél az általad dicsőített idoszakban.

2018. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egyik ideológia párti sem:)


Ha szocializmus lenne,akkor sem kellene gyerek.

Mellesleg ha még szocializmus lenne,akkor sem lehetne korlátlanul gyereket vállalni,egyszerűen természetellenes az a gondolkodás,hogy hozzunk létre élőlényeket,amiknek szükségletei vannak,de a fenntartásukra nem gondolunk.


Abban egyetértek,hogy szolidárisabb társadalom kellene,vagy olyan adórendszer,ami a szegényebbeket segíti.Viszont akik direkt,tudatosan szülik tovább a nyomort,ők nem rászorulók,hanem paraziták.

2018. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!