Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyűlölöm ösztönösen a...

Miért gyűlölöm ösztönösen a fajtársaim, az embereket (please válaszolj)? Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok. Több egyetemre jártam. Még nincs diplomám. Jólszituált,de kissé bűnöző családban nőttem fel gyerekkoromban.(több cégünk volt,többünket el is ítéltek,stb..nagymamámnak az utolsó vállalkozása egy idősek otthona volt,éjszakánként aranyra és pénzre kártyázott az otthon irodájában bűnözőkkel..csak egy példa,mert azért ezen nevettem mikor mesélték)

Végül elhunytak azok a rokonaim,és 4en maradtunk.

Mindig el voltam kényeztetve,és szorongtam,mindenki a családi holdudvarból kedves volt velem.


Aztán végülis 12 éves koromra elkezdtem a falamra olyan képeket kiragasztani,ami emberek halálát mutatja(csúnya dolgok,nagyon),12 évesen vezettem ,nyomtattam ilyen listát,milyen népeket írtanék ki,stb.

Voltak dolgaim,pl középiskolába kerülvén jött igazán felszínre a szorongásom,akkortájt nagyon megbolondultam. Durva dolgaim voltak,15 évesen pénzért megverettem egy szerelmi riválisom,lejárató videót raktam fel a youtubra 15 évesen az osztálytársaimról. Volt hogy csúnya dolgokat terveztem akkor.Sok horrorisztikus gondolatom,és kvázi cselekedetem volt akkor,amit az oldal szabályai miatt nem írok le,vagy nem szeretnék,mert hátborzongató.



Aztán eljött az egyetemi felvételi. A pontszámaim alapján orvosira,de fogorvosira biztosan(így gytk-ra is)fel tudtak volna venni,de apám nem engedte,meert azt mondta nem fog ő rettegni egész életében. Végül máshová mentem,de mindig ahol tudtam szítottam az embereket egymás ellen,és mostanra már szinte tárgyiasítva van bennem minden,mint egy számítógépben azt érzem,a gyűlölet,de szeretnék családot,az utód nagyon fontos számomra,az erkölcs nemléte a világban pedig evidens,bár lelkem az van(szóval sajnálatom) Jelenleg pénzügyi területen,bankban dolgozom,és kifejezetten örülök ha valakik rosszul járnak,ösztönös gyűlöletet érzek minden fajtársam(ez esetben a fehér emberek,de mindenki)iránt. Volt sok barátnőm,de ez is hullámzó,és általában korosabbak. Jóképűnek tartanak,de szorongó vagyok,de nem látszik.


Mitől lehet egyfajta ösztönös és mentális agresszió az embertársaim iránt? Bármilyen színtéren. Néha nem tudom eldönteni hogy ez máshol is van-e,vagy csak nálunk/nálam.

Amikor azt mondom valakinek,segíteni akarok,akkor sem segíteni akarok,csak szítani egymás ellen az embereket kényes témákkal,bármivel.(neten,élőben). Nem mindig nevetek,de "ez esik jól" vagy nem tudom...

Ennek ellenére vannak párkapcsolataim,de nem tudom másban nincs egyfajta "ösztönös gyűlölet"? Tárgyiasítva.

Mi ez a gyerekkortól előjövő dolog? És az a vicc,hogy szervezőkészségem is van,és megtudom szervezni a dolgokat,például emberi találkozókat,több ezres facebook csoportokat,voltam már politikai párt tagja is,még 19 évesen,aktivista.

ismerem az embert,mint élőlényt,a társadalom felépítését.


De gyűlölök,mindent ami ember,és van bennem vmiféle szadizmus. És az is hogyha olyan lenne magammal is...nem tartom sokra az életet,csak az utódlást akarom megoldani egy egészséges nővel. Szóval elmondaná valaki hogy szerinte mi ez?


Tudok szeretni,nagyon szerelmes vagyok,szóval nem vagyok pszichopata.


2018. nov. 19. 05:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus? Nem szégyen az.
2018. nov. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szemeddel lehet baj. Próbálj ki új életszemléletet és lehet megváltozik ez is.
2018. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert ismered őket.
2018. nov. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első lépést megtetted, mégpedig hogy felismerted hogy itt valami nagyon nem normális. Lehet van valami belső bajod amit a külvilágra projektálsz? Nem tudom.


Pszichológushoz fordulni nem szégyen.

2018. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 User-Agent ***** válasza:
82%

A kérdésedben ott van a válasz is. Másrészt ez egy napló igaz? Nem egy kérdés. 🙋

Hallgass inkább klasszikus zenéket a gyűlölködés helyett, na!

https://www.youtube.com/watch?v=DNyKDI9pn0Q

Mellékesen úgy világos, hogy az úgy utált embertársaidtól vársz választ?

2018. nov. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Töltsd meg a szívedet szeretettel ember, azt írtad tudsz olyat.

Te csak a rosszat találod, így persze hogy utalod az embereket.

Ha találkozol valakivel koncentrálj a jó tulajdonsagaira, mert ha a rosszat nézed, megtalálod, ugyanis bellül minden ember rohad igazad van.

Olvass eletvezetesi tanácsadó könyveket, meg Bibliát, járj emberek közé, társaságokba.

2018. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed, amikor tudod? O.o
2018. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem csak tudod, ki is fejted a megnyilvánulásainak folyamatát, bár csak az elejét olvastam, de már 12 éves korodig 3 mellékes eredményét írtad le a miértnek.

Szóval ha tudod, sőt ki is fejted a folyamatát, ahogy ez alakult, miért kérdezed meg???

2018. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia. Én azt kérdeztem hogy másnál van-e ilyen. És hogy ez a leírtakból következtetve természetes dolog vagy sem.
2018. nov. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!