Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csernus Imre, Zacher Gábor,...

Csernus Imre, Zacher Gábor, Puzsér Róbert vélemény?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2018. nov. 19. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Csernus Imre- Szerintem elég gáz a csávó egy ilyen szétélt figura és ő akar másokat kezelni.


Zacher Gábor- Egy ideig szimpatikus volt, tetszettek a tv-ben való feltűnései, meg az előadásai, de ahogy hallottam pletykákat hogy orvosként hogy bánt emberekkel, aztán pedig mikor haza zavart egy embert az sbo-ról, aki másnap meghalt, hát megrendült a róla alkotott képem.


Puzsér Róbert- Őt kedvelem, bár nem feltétlenül értek mindenben egyet vele, de nagyon sok gondolatával rokonszenvezek. Kb egy "feketelistás" médiaszereplőből felépítette magát ott ahol van úgy hogy közben nem "feküdt le" senkinek. Hajlamos vagyok azt gondolni hogy ő tényleg az elveinek az embere.

2018. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Csernus és Puzsér a "megmondóember". Egyikük a múltban, másikuk főleg a jelenben. Csernusra anno konkrétan úgy néztek, mint egy félistenre. Puzsér most fut leginkább, akár már youtubernek is felcsaphatna. (Zárójelben megjegyzem, kb. 3-4 kérdést én is feltettem itt az utóbbi fél évben vele kapcsolatban.)

Zacher a szememben a legbecsülendőbb. Tény, hogy csak a róla készült műsorok és a riportok általa mondottak alapján írom ezt. Még nem találkoztam vele személyesen szerencsére.

Szívesen. :)

2018. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Zachert nagyon kedvelem: van tudása, megmondja a frankót és kitartó;

Csernus: szókimondó, teljes megalapozottsággal mondja a mondanivalóját, jó az erőszakos stílusa, ami hatásos tud lenni;

Puzsér: jó fej, csak túl körülményesen magyarás, pedig letudná szűkítenie a mondanivalóját.

2018. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Csernust nem csípem


Zachert nagyon, kiváló előadásai vannak, és én cáfolni tudom azt ahogy a betegekkel bánik. Az öcsémet kezelte a honvédban a sürgősségin, és nagyon emberi volt.


Puzsért általában bírom de sok hülyesége van amivel nem tudok egyetérteni

2018. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első kettő ok 3. ról annyira nem tudok sokat
2019. okt. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Csernust régen nagyon bírtam, aztán rájöttem, hogy többet árt mint használ.


Zachert én is nagyon becsülöm, én beszéltem vele személyesen amikor volt a sulinkban előadást tartani, nekem nagyon szimpatikus, emberséges, egyetértek a nézeteivel.


Puzsérról inkább semmit. 30+ éves, anyjával lakik, meg amúgy is latszik rakta hogy valami nem stimmt. Csodálom, hogy valaki komolyan veszi.

2019. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csernus a 2000-es évek megmondó püspök félistene volt. Én is úgy néztem rá akkor, hogy a világ legerősebb embere, aki mindenkit lenyom. A stílusa annyiban állt, hogy totálisan szembement azzal,amit addig tanítottak viselkedés címszó alatt. Pofátlan, arrogáns, a legszemélyesebb magánéleti dolgokra rákérdező nyers ember. A legrosszabb az, hogy a vele készült interjúk alatt használja a pszichológiai tudását. Megpróbálja kicsinálni a riportert ha neki nem szimpatikus. Volt egy műsor, ahol beleállt Hajós Andrásba. Ott volt Kepes, meg valami nő. Rossz volt nézni, ahogy a Kepes és a nő besegítettek Csernusnak (azért,hogy őket ne bántsa), és mindegyikük elkezdte Hajóst ekézni. A seggnyalás és jellemtelenség netovábbja volt.


Aztán jött az a bizonyos Ákos interjú... Nézzétek meg, ÉS olvassátok el alatta a kommenteket. Sokan csalódtak akkor Csernus Imrében. A tökös megmondó ember szembetalálkozott az emberével. Ákos olyan intelligens és tökös, hogy a saját pszichológiai fegyverét fordította Csernus ellen. Ott Imre összeomlott teljesen, Ákos a földbe döngölte. Elcsuklott a hangja, akadozott a beszéde, dadogott. A legjobb kommentet idézem: "egy csöppet érezhető volt, hogy kiből árad a dominancia" Ákos kiütéssel legyőzte,picit már sajnáltam is Csernust.


Csernus szerintem iszonyú traumákat hordoz belül, ez látszik rajta. Lehet jó szakember, de erőszakos. Ahogy kihív embereket megalázni ez erőszak. Akit tud,azt leuralja. De Kovács Ákossal szemben meg egy benyaló pincsikutya volt. Nekem hiteltelenné vált.

2020. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nálad ez esetben, miben fejeződik ki a "benyaló pincsikutya"?


Bár gondolkodtam, hogy ha lenne borostája rendesen, lehet férfiasabb, s ijesztőbb lenne a számomra


Egyből eszembe is jutna, biztos nagy puncimágnes *is*

2020. okt. 23. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Nézd! Csernus minden olyan emberbe beleállt, aki nála gyengébb volt. Volt akit előadáson porig alázott. Az emberek azt gondolták róla, hogy ő a tökös megmondó ember. Az Ákossal készült interjú viszont rámutatott, hogy ő is csicska. Nem mert vele konfrontálódni, pedig Ákos oltotta keményen. Aki nála gyengébb azt megalázza, az erősebbtől pedig fél.
2020. okt. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 EvaFC777 válasza:
,,Puncimágnes"?? Na, neee...!! Legfeljebb a mazochistáknak. :-))
2021. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!