Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt Alföldi Róbert,...

Hová tűnt Alföldi Róbert, Hagyó Miklós, Demszky Gábor, Kóka János, Szalai Eleonóra az Al-kaida stb. stb?

Figyelt kérdés
Sehol nem látom őket, már azt se tudom élnek-e. Vagy elmenekültek a diktatúra elől valami jó kis szigetre? Az al-kaidát meg most indexre tette az amerikai hírközlés, ha meg nem lesz más majd felmelegítik?
2012. jan. 8. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Alföldi nem tűnt el,továbbra is a Nemzeti igazgatója. Kóka is köszöni,meg van. A többiek pedig a börtönben csücsülnek.

Miért kellene beszélni róluk?

2012. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira aggódom értük, ebben a januári frontokkal tarkított időben nehogy megfázzanak a kis lelkeim...
2012. jan. 8. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Akasztófára valók
2012. jan. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Felakasztani valók!
2012. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alföldi továbbra is a Nemzeti igazgatója


Hagyó sajnos csak házi őrizetben (ez olyan mintha nyaralni küldték volna) (elszámoltatás powa)


Demszky szerintem most visszavonult a közélettől. (vééégre!)


Kóka engem is érdekelne, hogy miért nincs még rács mögött. Amúgy utolsó blogbejegyzése szerint Berlinben él és üdvözli, hogy a Fidesz bevezette az egykulcsos adót (-.-) (ennyit arról mikor a fidderek liberálisoznak :)


Szalai Eleónóra élvezi a végkielégítését


Az Al-Kaida pdig majd előkerül úgyis.

2012. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
No meg a médiának se annyira érdekesek, hogy foglalkozzanak velük
2012. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!