Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék kiegyensúlyozo...

Hogyan lehetnék kiegyensúlyozottabb, pozitívabb, vidámabb személyiség? 19l

Figyelt kérdés
Te mit teszel annak érdekében hogy ilyesmi legyél? (Már ha teszel érte)

2018. nov. 21. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Először is olyat csinálok szabadidőmben amit nagyon szeretek. Pl főzöm vagy fotózom vagy rajzolok.

Másodszor nem vonok meg magamtól semmi jót. Legyen az akár szex (persze csak a párommal, amúgy ezt hanyagolom, ha épp nincs senkim. Nem vagyok alkalmi ember.), egy süti vagy jó étel. Ha van rá pénzem és megtudom venni az ilyet akkor miért ne?

Mindig mosolyt csalok a párom arcára ami boldoggá tesz.

Kb csak ennyit, de néha bevállalom, hogy segítek egy két ember lelki világán. :)

2018. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

pár év depresszió után nálam ez alap, semmit nem teszek érte csak úgy jön


ha pozitív akarsz lenni, akkor próbáld meg azt, hogy elképzelsz szituációkat amikre rossz élményként tekintesz és keresd meg azt ami jó volt bennük!

próbáld meg azt megtalálni, hogy mi volt a jó és a szép


ami még fontos, hogy próbálj meg mosolyogni és másokkal kedves lenni, az is sokat segíthet ebben, mert akkor mások is úgy állnak majd hozzád és érezni, tapasztalni fogod a változást :)

2018. nov. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Társadalomban való részvétel elég sokat segít.

Én nem teszek semmit érte, a kiegyensúlyozottság unalmas, a vidámság érzete meg önfejlesztéssel és néha egy-két jó beszélgetéssel elérhető, de nálam ez naturálisan jön, nem feszengek rajta, akkor nem is működne.

2018. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legfőképpen az akaraterő ami fontos,akarni kell, én mindenben csak a jót látom,rosszra nem is gondolok, nincs is rossz dolog, mimden csak jó lehet, célokat írtam amiért teszek is hogy sikerüljenek, szabadidődben azt csinálok amit szeretek, főzök, sütök, kirándulok, nyelvet tanulok, motorozok stb..

Olyan dolgokat csinálok ami nekem örömet okoz, ha szakad az eső vagy hideg van akkor sem szomorkodnom,semmi értelme örülök neki, fő a változatosság :-)

Annyi a titok hogy azt csinálod amit szeretnél :-)

20/F

2018. nov. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a fent írt tulajdonsággal rendelkező emberek között lenni, és szépen majd te is át fogod venni a stílust. Én pl úgy változtam sokat, hogy neten egy chatcsoporton kezdtem el írogatni, teljesen ismeretlen emberek közt voltam virtuálisan, sok vicces ember volt ott, és idővel teljesen felszabadultam, én is csomó mindenbe egyből poént fabrikáltam, jól éreztem magam, aztán ez később kihatott a személyes kommunikációmra is, sokkal szabadabban beszélgetek, poénkodok, vidámabb vagyok alapjáraton, mint régebben.
2018. nov. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na siekrül? :-)
2018. nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!