Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt hasonló személyiség...

Vannak itt hasonló személyiségtípusok?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam felszínes ember,azaz nem tudtam soha jól érezni magam felszínes emberek társaságában.

Felszínesség alatt azt értem akinek nincs úgy konkrétan mondanivalója vagy tartalma illetve nincs mélysége,nem értette meg hogy miről is szól az élet, vagy soha nem csodálkozott rá dolgokra (mint pl hullócsillagok) illetve hiányzik az érzelmi intelligencia belőlük,illetve a közösségi médiának élnek. Konkrétan tömören így tudnám megfogalmazni ami nekem felszínességet jelent. Helyzet ha úgy adja akkor úgy "elvagyok" velük mert szeretem azt is ha valaki nagyon hülye és hülyéskedik de hosszútávon nem megy. Általában hálistennek megtalálnak vagy megtalálom azokat az embereket akikkel szót tudok érteni és értelmesek (az teljesen mindegy hogy hány iskolája van milyen a szakmája) de az olyan emberekkel imádok egy légtérbe kerülni akik (mivel tapasztalatom szerint az ilyen emberek jó hallgatóság) és amiket mondasz megértik,végig hallgatják és nem csak az üres szemeket látod illetve ha elmész egy ilyen emberrel szórakozni akkor nem rögtön képeket dobál hanem élvezi a pillanatot és nem csak a telefont nyomkodja miközben beszélgetsz velük. Nehéz ezt megfogalmazni soha nem is tudtam ezt úgy gondolom tapasztalni,éreznie kell az embernek, szóval elnézést ha kicsit értelmetlen. Remélem hogy aki kicsit hasonló személyiség mint én az ennyiből is megtudja érteni hogy mire gondolok. Kíváncsi vagyok hány ember van itt ilyen nemtől/kortól függetlenül. 21/F



2018. nov. 9. 05:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) sajnos ritka az ilyen. Életemben egy ilyen emberrek találkoztam, aki a párom is lett. Ő az egyetlen akivel eltudok beszélgetni az élet értelméről, az univerzum csodáiról, feketelyukakról, párhuzamos univerzumokról ésatöbbi :D
2018. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonló személyiségűnek mondanám magam. Mindig is igényeltem az értelmesebb beszélgetéseket, ahol lehetnek témák társadalmi jelenségek, emberi viselkedések, valós és eltitkolt érzések, történelem, filozofikusabb kérdések és olyan vélemények, amik nyitottságra utalnak a világ felé. Általában én is megtaláltam azokat az embereket, akikkel nem üres és felszínes kommunikáció folyhat, hanem tartalommal és érzelmekkel teli:)

Mondjuk én olyan ember vagyok, aki szereti meghallgatni mások problémáját, szeret figyelni rájuk és sajnos vagy nem sajnos gyakran nem magam helyezem előtérbe, de ez az érzelmesség és hozzám tartozik:)

20/L

2018. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!