Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy ha megismer...

Az miért van, hogy ha megismersz valakit, és egy idő után teljesen az ellentétét mutatja veled szemben?

Figyelt kérdés
Miért változnak meg teljesen az emberek egy idő után? Ezt vettem észre,mint akiket kicseréltek,és már nem ugyanazok. Mintha kifordították volna őket 180 fokos irányba. Miért van ez?
2018. nov. 22. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert megismerkedéskor mindenki a legjobb oldalát akarja mutatni. Később már nem sikerül titkolnia a rossz tulajdonságait. Minél többet találkozol vele, annál kevésbé sikerül ez neki.
2018. nov. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam ilyet. A párom például 19 éve közel ugyanolyan, de a többi ismerősömmel is ez volt. Attól még csalódtam pár emberben, de nem így, hogy mást mutatott. Csak könnyen eldobta a régi barátságokat új társaság miatt meg ilyenek.


Tudom, hogy van ilyen, amiről írsz (ha nem is 180 fokos, az durva), valahol logikus is, hogy a jó oldalát mutatja, majd kilóg a lóláb, de sokan azért nem ilyenek.

2018. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor "megismerkedsz" vele, akkor még nem ismered, hanem elképzeled valamilyennek, aztán szép lassan valóban megismered és kiderül, hogy milyen
2018. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megszokás rabja?
2018. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért van, mert nem ismerted meg.

Rossz ember ismerő vagy.

Ezt lehet fejleszteni, nyugi.

2018. dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!