Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a csöndes emberekne...

Miért kell a csöndes embereknek beszólni? Tegnap az x-faktorban is az a terhes műsorvezetőnő beszólt az egyik szőke énekesnek.

Figyelt kérdés
Hogy mennyire nehéz vele beszélgetni, mert csak egyszavas válaszokat bír mondani.
2018. nov. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

mi a francot akar egy ilyen ember az ország-világ előtt?

vagy eltudja adni magát és képes megfelelő személyiség lenni a képernyőn, vagy csöndben van, de akkor meg mit keres ott?


vannak helyzetek amikor baromira nem előnyös, hogy csöndes típus az egyén, gondolom emiatt szóltak neki (nem nézek ilyen hulladék műsorokat, így ezt sem láttam)

2018. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom. Mert idiotak. Attol meg lehet jo enekes hogy ilyen. Bar en se nezek ilyen musorokat ezert nem tudom hogy enekel.
2018. nov. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem az iskolákban szóltak be mindig,mert csendes voltam,utáltak is miatta,meg terjesztettek rólam gyerekes hülyeségeket


A CSENDESEKNEK EZ JÁR!

2018. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Azért interjúban vagy kérdésre illik válaszolni normálisan. Dolgoztam újságíróként, és rohadt idegesítő.
2019. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!