Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok....

14 hetes terhes vagyok. Amióta tudom a terhességem nem festettem be a hajam. (szőke hajfestéket szoktam használni) Ha ammnóniamentes hajfestékkel festeném a hajam azzal ártanék a babának? Ki milyen festékkel festette ilyenkor? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Voltam genetikai ultrahangon is, szerencsére minden rendben a babával! :)
2017. máj. 31. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 12 hetes vagyok, múlthéten festettem be először a terhességem óta, ammóniamentessel. Arra figyelj, hogy nyiss ki minden ablakot, járjon a levegő, jól szellőzzön :) én a garnier oliával festettem, nem volt rá panaszom :)
2017. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Négy gyerekem van. Mind a négy terhesség alatt festettem a hajam, semmi baj nem volt.
2017. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen hajfeséket nyugodtan használhatsz, azzal nem ártasz a babának. A lényeg, hogy jól szellőző helyiségben csináld, és nem lesz gond.

Terhesség elejétől festettem én is (Garnier Oila), és semmi baj nem volt. Teljesen egészséges kislányom született.

2017. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma festette a fodrászom a hajam! 14 hetes terhes vagyok! A babának semmi baja nem lesz a hajfestéstől!
2017. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ammóniással is nyugodtan! A bőrödből nem fog felszívódni semmi olyan, ami a babádra ártalmas lenne.

Az egyedüli bibi a ,,szag", azt ne lélegezd be.

Fodrász csinálja lehetőleg, vagy valaki más, de ne te.

Jól szellőző helyiségben, de most már itt a jó idő, ki is mehettek a szabadba (amennyiben nem fodrászatba mennél természetesen).

2017. jún. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy járok fodrászhoz a terhesség alatt. Nem lesz semmi baja. :) 20 hkm
2017. jún. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fodrász festi ammónia mentessel, szökére. Annyi hogy picit ritkábban megyek. Kb havonta jártam, most meg 6-7 hetente.
2017. jún. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A javaslat, hogy az első három hónapban ha lehet akkor ritkábban fessen a kismama hajat. De nem azért mert káros, hanem mert nem tudják, hogy az-e.

Nincs alátámasztva hogy káros lenne, így inkább azt mondják, hogy óvatosan.


Ha fodrász lennél akkor tilos lenne, mert abban a gőzben dolgoznál. Az hogy havonta, másfél havonta festesz, nem teszel vele kárt. Én is festettem. A gőz a fontos. Azzal vigyázz.

2017. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!