Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Köztetek van olyan aki elhiszi...

Köztetek van olyan aki elhiszi hogy magyarosságon létezik "valódi" black friday?

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát én még nem láttam olyan hű de nagy akciót, ami miatt sorba állnék vagy tülekednék.

Azért pár ezres leárazásnak is örültem, de nem, itt nincs ilyen.

2018. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Láttam 500 GB SSD-t 15 ezerre leárazva de már reggel nyitáskor sem volt. A többi termék árát néztem és még a 25-40 százalékos leárazásút is meg tudom venni máshonnan bármelyik másik nap. Így nem sok értelme van.
2018. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

# 1

Az még hagyján hogy a 10-20 meg 30% akció nem nevezhető black friday akciónak, de olyan látványosan voltak kamu akciók ahol direkt felvitték a termékeke árát hogy utána vissza tudják akciózni a rendes árukra.

2018. nov. 25. 18:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs, tonna hírlevelet kapok sehol nem volt igazi akció.
2018. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélhetőleg nincsen ilyen ember közöttünk...

Gyakorlatilag pedig az üzletek akcióból-akcióba üzemelnek.Mivel kis hazánk többségi lakosságának nincsen valódi szüksége a (főleg műszaki) termékekre.Minden akció az határozza meg hogy mit szeretnél és ezt a hamis elérhetőséggel reklámozza.

2018. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kamu az egész.
2018. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dolgoztam kis létszámú webáruházban, láttam a beszállítói árakat, volt valódi leárazás, de úgy, hogy azért a boltnak is megérje, mert a dolgozók is bérből élnek.
2018. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már régóta kinéztem egy minisütőt, 25E volt mindenhol + szállítás, most a héten megvettem 20E volt szállítással együtt. A fényképezőgépet amire gyűjtök 350E helyett most megvehetném 300E-ért. Szóval a túl nagy áresések gyanúsak, de azért érdemes figyelni.
2018. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi, a tobbi orszagban is hasonloan csinaljak.

En is lattam olyan 30% akcios tv-t ami egy honappal korabban teljes aron olcsobb volt mint most.

Parasztvakitas az egesz, de mig van kit vakitani nem fog valtozni semmi.

2018. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én most megvettem egy ruhadarabot meg egy műszaki cikket, mindkettőt már rég kinéztem. Kb 16-17 ezer forintot spóroltam. Mivel ezeket amúgy is meg akartam venni, nekem megérte.
2018. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!