Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy fiú szekal egy lányt...

Ha egy fiú szekal egy lányt akk a srác szerelmes bele, de ez fordítva is igaz?

Figyelt kérdés
Én folyton szekalom öt és rájöttem h tetszik nekem, de ő is szekal engem, lehetséges h én is tetszik neki?
2018. nov. 27. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet, kérdezd meg tőle :-)
2018. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fordìtva még igazabb 😀

Ti nem olvastatok Verne regényeket?

"A nő a világ összes férfijával kedves,azt az egyett leszàmìtva amelyikbe szerelmes"

2018. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Le kellene már rombolni azt a káros sztereotípiát, hogy "azért bánt, mert szeret". Nem így kell kimutatni a vonzalmat, srácok! Lányok, ti meg ne higgyétek el.


A kérdésedre: kérdezd meg tőle. Tudtok kommunikálni normálisan, nem?

2018. nov. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vree ***** válasza:
100%

Mindenesetre ha ilyen ügyesen rájöttél, akkor mutasd ki. Esetleg elnézést is kérhetnéla korábbiakért, sajnálom, csak nem tudtam, hogy mutassam ki, higy kedvellek, olyan buta voltam, bocsáss meg hahaha...


Ha egy csaj velem kekeckedik, és esetleg visszaadom neki párszor a kölcsönt, és hirtelen azzal állna elő, hogy tetszem neki, tuti nem azt gondolnám, hogy ja akkor minden rendben, milyen jó nő. Hanem arra, hogy 1. nem képes elnézést sem kérni, nem tisztel/szeret, hanem azt hiszi hogy neki mindent szabad 2. kapcsolatban is ilyen kiállhatatlan, szekálós, tehát nem lenne jó partner.

Ezeket úgy tudod elkerülni, ha komolyan gondolod és mutatod, hogy nem akartad megbántani és meg tudsz változni őszintén.


Persze lehet hogy rossz nyomon vagytok és ez kettőtök között valami flörtölés. Én csak figyelmeztetek, hogy egy idegen fiú nem biztos, hogy a zaklatást ilyen félvállról veszi, mint te. Amúgy miért kell valakit szekálni, ha nem tetszik...?

2018. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fordítva nem igaz, persze régen tetszett nekem a lány de amióta barátnőm van azóta folyamatosan csinálja és nem vallja be, pedig szinte mindenkinek egyértelmű ez csak neki nem esik le.
2018. dec. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!