Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te a szívedre vagy mások...

Te a szívedre vagy mások tanácsára hallgatsz?

Figyelt kérdés
Úgy fordítottam magam ellen embereket, hogy nem hallgattam rájuk (pedig a józan észből beszéltek, amit én is beláttam) aminek végül mindig negatív következménye is lett. Sokan azt mondják úgy leszel boldog, ha a szívedre hallgatsz. Nálam ez sz ellenkezőjeként érvényesül...

2018. nov. 28. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Eosősorban a szívemre.De megfontolom a tanácsokat is.
2018. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakértők tanácsaira hallgatok csak. Jogi tanácsot csak ügyvédtől stb. Egyébként meg józanul végiggondolok minden problémát és az eszemre hallgatok. Az érzések és megérzések ugyanis változnak, nem lehet rájuk alapozni semmit.
2018. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak magamra. Nagyon erősen csak magamra.

1-2 nagyon értelmes, nagyon jó gondolkodású barátaim meglátásait figyelembe veszem, de már megtanultam hogy csak magamra szabad hallgatni, különben minden tönkremegy ha másra hallgatok.

2018. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kötelező választani? Mert ha nem akkor egyszerre használnám a kettőt.
2018. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A szívemre hallgatok elsősorban.Boldog attól leszek.Mások tanácsait meghallgatom,ha olyan személy akinek számìt is a véleménye a szememben akkor át is gondolom,de elsősorban az számìt én mit érzek.
2018. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos, attól függ milyen tanácsot add az illető. Mások véleménye is számít, ha az építő jellegű.
2018. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
más tanácsain elgondolkodom, de a végső döntést én hozom meg a saját tapasztalataim és gondolataim alapján
2018. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 he84 ***** válasza:
Éb elsősorban a szívemre hallgatok, de néha tanácsokra is. Ám az nagyban függ az adott tanácstól, hogy miért kaptam és hogy kitől.
2018. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szívemre meg másokra is hallgatok, és sajna kevésszer az eszemre vagy a megérzéseimre.
2018. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szív nagyon durván becsap sokszor, nem megbízható. A józan ész sokkal kevesebbszer hagy cserben, szerintem egyértelműen megbízhatóbb.

Mások tanácsára pedig bárcsak hallgattam volna bizonyos dolgokban...egészen más ember lehetnék.

2018. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!