Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te is hallgatsz mikor felveszi...

Te is hallgatsz mikor felveszi valaki a telefont? Miért hallgatnak az emberek egy ideig, mikor beleszólok?

Figyelt kérdés

Ha felhív valaki, és felveszem, hogy "haló?" akkor egy ideig néma csönd, utána még egyszer mondom, hogy "haló?" és utána szólnak bele, hogy " Jó napot! xy vagyok a ...."

Miért? Mire ez a hallgatás? Olyan meglepő, hogy felvettem? :D

És Te is szoktál hallgatni az elején 1-2 mpig?



2013. nov. 4. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek az új telefonok később kapcsolják a vonalat. Nem tudom miért. Ha a régebbi nokiámmal telefonálok, akkor nincs ilyen, ha viszont az újabb érintőképernyőssel, akkor igen.
2013. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1. Lehet h nem hallja az első "hallót" vannak olyan telefonok amelyek lassabban reagálnak . 2. Lehet hirtelen nem tudja ki vagy nem tud hova tenni 3. Lehet arra vár mutatkozz be mivel ha hiv egy ismeretlen szám úgy kell(ene) felvenni : halló xy vok (de én sem így szoktam :)
2013. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, ismerősök tudják ki vagyok, de ők is néha. Akkor lehet tényleg a vonal
2013. nov. 4. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnt ez mostanában, és én sem értettem miért csak a második hallómat hallja meg mindenki. Valamit csinálhattak központilag vagy a telefonokban. De inkább a központra tippelnék, mert ugyanaz a telefonom van évek óta és ezt meg kb. egy éve vettem észre. T-Mobile-os vagyok, és te?
2013. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én telenoros vagyok és velem is sokszor előfordul, hogy egy ideig csönd van, miután felveszem. Eddig azt hittem, hogy az én telefonommal lett valami, de ezek szerint nem.

Meg fogom kérdezni az ismerőseimet is, hogy náluk is előfordul-e.

2013. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én vodas vagyok.
2013. nov. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!