Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi motivál titeket?

Mi motivál titeket?

Figyelt kérdés

2018. nov. 29. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen téren


nekem komoly céljaim vannak amikért sokat dolgozom, mert szeretném elérni és nem csak rajtam áll és nem csak én vagyok már részese, hanem több emberrel dolgozunk

2018. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg semmi. Kicsit be is fordultam.
2018. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját magam.
2018. nov. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy tudom, miért teszen, amit teszek.
2018. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan munkahely, ami nem annyira nagy szenvedés (tanulásra), ne legyek ennyire gyenge testileg, hogy aki nem edz és túlsúlyos, könnyebben lépcsőzzön pl, mint én (sport), lehessen valaha férjem és csökkenjenek a beilleszkedési gondjaim (lelki fejlődés).



Ugyanakkor fásult, kiégett, fáradt vagyok, elegem van az állandó szabadidőhiányból, a hobbik mellőzéséből (és ennek nem látom a végét), a másoknál látott minták alapján plusz életem eddigi folyása alapján nincs bennemm remény. Semmi.

Tehát azért csinálom, hogy mikor nem sikerül, legalább elmondhassam majd, hogy megpróbáltam.

2018. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy többre vigyem mint a szüleim.
2018. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Éppen nagyon keresem, hogy mi motiválhatna hosszú távon. Addig igyekszem leglább rövid távra keresni apró motiváló tényezőket, mint például, hogy holnap moziba megyek. :)
2018. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a holnapi feladat, vagy az aktuális feladat. Semmi más, mert ami eddig volt motivációs dolog, abból vagy nem lett semmi, vagy csak légvár, értelmetlen dolog volt.
2018. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másokon való segítés
2018. nov. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy talán létezik túlvilág,és a halál után is van valami,vagy talán van sors,előre megírt dolgok,vagy Isten létezése,mint különálló mindenható személy....hogy van valami,és nem ennyi a dolog,hogy esetleg megérdemeljük pont úgy a dolgokat,ahogyan vannak,hogy van valamiféle igazságszolgáltatás.....elég furcsa hogy ez motivál,tudom
2018. dec. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!