Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, ha nem...

Dundus1000 kérdése:

Mit kéne tennem, ha nem motivál semmi? 17/f

Figyelt kérdés
Anyám paranoid skizofrén, tehát apámmal élek. Suli nem motivál, barátnő esélytelen, ráadásul a gondok sokasodnak...
2018. jan. 17. 09:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt egy ilyen időszakom, amikor nem motivált semmi, azt sem tudtam, hogy miért kelek fel reggel. Egy nőgyógyászati betegség miatt lelki gondjaim is lettek. Ebből az állapotból csak a pszichológus tudott kirángatni. Megtaláltam, hogy mit szeretnék tanulni az egyetemen, így van értelme felkelni, minden nap motivál arra, hogy folytassam, mert tudom, hogy mit szeretnék elérni. Ha te is nagyon bele vagy ragadva ebbe az állapotba, akkor lehet neked is egy jó szakember kéne. De ha gondolod, beszélgethetünk, átérzem a helyzeted, hátha tudok segíteni. Első lépésként: fő a pozitív gondolkodás, minden fejben dől el, ha mindent negatívan látsz, az életed is ilyen lesz.


L/19

2018. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!