Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha teljesen szét...

Mit tegyek, ha teljesen szét vagyok csúszva?

Figyelt kérdés
Pár hónapig komolyan diétáztam, de akkor sem "koplaltam". Lassan fél éve viszont rengeteget eszem, és sokszor csúszik be rosszabb kaja is. (Nem minden nap, de amikor igen, akkor sok.) Van amikor teljesen elvesztem az önkontrollom. Edzeni heti 4 helyett van amikor csal 2x tudok elmenni, közben alig látok változtást, nyílvánvalóan. Alapvetően eddig nem aggódtam, mert vékony alkat vagyok és tömegelnem kéne, de félek, hogy ennek nagyon rossz következménye lesz. Mindig jön egy ünnepség, vagy alkalom ahol visszatérek a rossz evési szokásaimhoz, és már fogalmam sincs mit tegyek. Már nem is vonom meg magamtól a kajákat, nem eszek keveset, de jókat, és így is kívánom az édességet. Hogy tudnám újra összeszedni magam, hogy nyárra elérjem az áhított alakomat?
2018. nov. 29. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyél zsíros kenyeret!
2018. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!