Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen le vagyok csúszva,...

Teljesen le vagyok csúszva, és mindjárt itt a születésnapom. Fáj, hogy így köszönt be. Hogy tegyen túl magamat rajta?

Figyelt kérdés
22 vagyok (még) és tartós munkanélküli. Semmi reményem munkára, és már pszichésen is tönkrementem az itthon ülésben. Fáj az egész és bánt.
2018. okt. 3. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
pszcihológus segítene :)
2018. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Isten éltessen így előre is:)
2018. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnálom. Együttérzek veled, de segíteni csak te tudsz saját magadon.
2018. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Fiú vagy? Mi a szakmád?

Miért nincs remény? Hol laksz?

2018. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Segíteni csak én tudok magamon, aláírom. De hogyan? Itt az egyetlen megoldás a munka lenne, ami nincs, és nem is lesz. Nem ringatom magam ábrándokba, tudom hogy nem lesz.Még nagyobb magyarországi gyárakba is beadtam az önéletrajzom, de még vissza se jeleznek, nem hogy felvennének, a környékemen meg tényleg abszolút semmi.


Sajnos csak érettségim van, semmi szakmám, ami nagyon megnehezíti a dolgokat, de tovább akarok tanulni, csak ahhoz pénz kéne. Ment is a gyűjtés, meg volt munkahelyem is, csak jelentkezni akartam egy munkaügyis képzésre, ahol gyakorlatilag átvertek, és munkanélküli lettem.


Többszörösen meg vagyok szopatva, és nem tudok kijönni ebből. Nagyon fáj, mert nem ezt érdemlem és önhibámon kívül vagyok olyan helyzetben, amiben tönkremetem.

Nagyon rossz otthon ülni 22 évesen pénz meg kilátás nélkül.

2018. okt. 3. 21:19
 6/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Merre élsz?
2018. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokszor kilátástalan volt az életem. 3-4 hónapot is voltam munka nélkül azt hittem megbolondulok.


Nézegettem a melókat minden nap utána már csak 2-3 naponta,olyanokra jelentkeztem ahová csak érettségi kell.


Nem kaptam vissza jelzéseket sem. Nehéz volt aztán volt havi 50 ezer ft-ért egy takarítói meló, 4 órát kellett melózni minden nap hétfőtől vasárnapig délután 5től este 9-ig.

Annyira szolgaként bántak velem. Egyetlen egy napon nem tudtam menni,mert jeleztem előre,hogy húgomnak ballagása lesz. Nem akartak elengedni. MOndtam aznap reggel vagy előbb bejövök. Nem mert akkor ők dolgoznak. Mondtam egy nap nincs kitakarítva nem nagy baj,mivel minden este megcsináltam,letöröltem mindent. Végül utána 2 napra nem kaptam fizetést :O fel is mondtam 1,5 hónapot bírtam. Nagyon kellett a pénz.


De az után megfogadtam még ilyen szar melót biztos nem fogok bevállalni,megalázzanak,kiröhögjenek és amiért előre 2 héttel szóltam a ballagás miatt még utána 2 napra nem adnak fizetést. Inkább maradok munka nélkül de még egy ilyen szart nem.


Én is azt hittem jobb nem lesz,teljesen megbolondulás szélén voltam.Konkrétan minden nap kitakarítottam a lakást,mert mást nem tudtam csinálni.


Ugyan úgy éreztem mint te.


De aztán jöttek a lehetőségek. Igazából akkor találtam munkát,mikor nem foglalkoztam munka kereséssel.


Szerencsémre jött egy jó lehetőség és eltudtam végezni azt a szakmát amit akartam. Így már 2 éve a szakmában dolgozok.


Ne add fel!

Apróbb melókat próbálj keresni szórólapozás,reklámújság kihordás,ha van jogsid akkor futár.


Én ajánlom figyelmedbe,hogy járkálj azt utcán egy tucat önéletrajzzal és ahol látsz vmi meló lehetőséget oda beadod.


Legjobb barátnőmnek nagyon sokszor így lett melója, járta az utcákat majdnem egész nap és beadogatta ahol látta keresnek eladót,recepcióst,takarítót stb.

Volt olyan ahol bent volt a főnök és be is állították próba napra.


Biztos lesz munkád!

Mindig van vhogy.


Mondom úgy 3-4 hónapig nem kerestem egy ft-ot sem,anyumék tartottak el 23 évesen,tényleg megbolondulás szélen voltam.

2018. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Fiú.

Észak-Magyarország természetesen.

2018. okt. 3. 21:39
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Én ezt egyszerűen nem értem. A csapból is a munkaerőhiány folyik.

Itt arról írnak hogy nettó 280 ezerért keresnek embert:

[link]

Itt nettó 250 ezres fizetéssel nincs ember, pedig bárkit felvennének, és képzettség vagy gyakorlat sem kell.

Ezek csak mai cikkek. De ha végigsétálsz egy plázán, minden második üzleten ki van téve hogy embert keresnek. Ha mindennek csak a fele igaz, akkor is szinte napon belül el kell tudni helyezkedni.

Ha egyik munka sem jó, a Szakképzési Centrumok sorban indítanak ingyenes OKJ-s képzéseket, bármelyikre beiratkozhatnál, ingyen.

Ezek alapján nem tudok másra gondolni, mint hogy lenne lehetőséged és többet is tehetnél hogy javíts a helyzeteden.

2018. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Másfél éve vagyok itthon. 3-4 hónap ehhez képest semmi.


Én már mindent feladtam... nem vicc, egy kiba szott hulla vagyok már!

El is döntöttem, hogyha nem javul a dolog akkor megölöm magam. Undorodom az ilyen gondolattól és gyávaságnak tartom, de nem jobb vegetálni életem legszebb időszakában. :(

2018. okt. 3. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!