Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jót csináltatok hétvégén?

Mi jót csináltatok hétvégén?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül voltam , filmeket néztem ,zenét hallgattam és gondolkoztam az életemen vajon hogyan tudnék változtatni ezen a mértéktelen magányon.
2018. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 a Pennyben a legfinomabb a diós csiga 😍

Takarítottam, futottam, barátnőztem, nagyjából.

2018. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szombat délelőtt dolgoztam, 2 felé végeztem, beültem egy kávézóba, mert ott dolgozik a lány aki tetszik, és beszélgettünk. Este találkoztam egy fél órára a nővéremmel, mert éppen erre jártak, és hónapok óta nem láttam, jó volt újra látni.

tegnap új pár költözött az albérletbe ahol lakom, nagyon szimpatikusak, borozgattunk egy kicsit. Ma délelőtt segítettem nekik becuccolni.

Utána boltban voltam, délután 6kor meg templomban voltam, jött egy pár új arc a gyülekezetbe, velük dumálgattam egész idáig, nemrég értem haza.

Nem volt valami produktív hétvége, de jól éreztem magam. Holnap nagytakarítás, mert megesz a kosz a szobámban...

2018. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelés, beszélgetés, olvasás, netezés, utazás, tanulás, ismeretszerzés, utazás, színház.
2018. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!