Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit csináltatok a...

Kamaszok, mit csináltatok a hétvégén?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2015. ápr. 26. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Péntek délután bicikliztem a barátaimmal, aztán egész este csak vonszolni tudtam magam, rendesen meghajtottak, edzettebbek nálam. Szombaton Könyvfesztiválon voltam, onnan hazaérve megcsináltam a rám eső házimunkát, olvasgattam, és ennyi. Ma délelőtt tanultam, délután kulturáltan elfoglaltam magam.

15/L.

2015. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Pentek este filmezes,reggel sokaig alvas.Delelott segitettem apunak,majd elmentunk ebedelni.Delutan bementem a varosba dolgaimat intezni,es este..Hat az esterol jobb nem beszelni.xd(buli:DD)

Ma sokaig alvas,delelott tanulas.Delutan pihi,meg filmezes.Keso delutan gepeztem,es most egy 20perce elkeszulten holnapra.Este meg megnezem az Amerikai pite 2.-t sokadszorra,majd elteszem magam holnapra.;) :D

2015. ápr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
15/F lemaradt.:D 2es voltam^^
2015. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pénteken este elmentem anyával futni.


Szombaton egész délután a barátnőmnél voltam, szülinapozni.


Ma tanulás, takarítás.


15/L.

2015. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Péntek este matekoztam.


Szombaton az iskolai sportnapot szerveztem és segítettem a levezetésében, ez az egész napot igénybe vette.


Ma tanultam, készülök egy beadandóval (egyetemi pályázat), gitároztam.


17/F

2015. ápr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Péntek délután 4 től vasárnapig itthon ültünk/fetrengtünk a pasimmal. Filmetnéztünk, játszottunk a laptopomon. Vasárnap délután elmentünk az egyik kínai áruházba egy üveg piáért (ma este kezdődik a szerenád, végzősök vagyunk) aztán hazajöttünk, filmetnéztünk, hazament. Én pedig tovább néztem a sorozatomat. Sok ilyen hétvégénk van, nálunk ez a pihenés, így ballagás és érettségi előtt meg főleg.

19L

2015. ápr. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Feküdtem az agyamban... Egyedul.... 16/F
2015. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Pénteken semmit, este kocsmáztunk pár haverral. Szombaton reggel készülődtem, rendet raktam, aztán átjött a barátnőm, vele voltam itthon, sétálgattunk a dunaparton, majd átmentünk hozzájuk, ahol a bátyjának jött egy fricc haverja, akivel kitalálták, hogy bulizzunk, aztán ottaludtam, hazajöttem reggel, edzésre mentem, utána meg tanultam, plusz este elmentem motorozni egy haverral.


17/F

2015. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Pénteken délután elmentem könyvárba,után kiültem a kerbe olvasni.Szombaton kimentem lovagolni,utána sütöttem,mert vendégek jöttek.Vasárnap délelőttt futni voltam,utána kimentem olvasni.Este fele sorozatot néztem.

16L

2015. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pénteken tanultam, szombaton buliztam vasárnap hajnalig, majd egész nap pihentem. 18/L
2015. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!