Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nagyon nehezen találna...

Tényleg nagyon nehezen találnak párt a mai fiatal nők?

Figyelt kérdés

A 20-30 éves korosztály. Mi lehet a legfőbb oka hogy nekik nem felel meg egyetlen férfi sem?


Tényleg az hogy a nőknek nagyon fontos az egzisztencia és mivel Magyarországon a nettó átlagbér csak nettó 200 ezer Ft körül van, de az átlag férfi még ennél is kevesebbet keres, tehát a magyar férfiaknak egyszerűen nincs egzisztenciájuk és a nők ezért nem akarnak párkapcsolatot velük?



2018. dec. 3. 08:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Manapság Magyarországon rengeteg a lúzer, anyukapicifia lúzer fiúka.

Totál megértem a nőket, hogy inkább egyedül vannak vagy külföldi pasival kezdenek.

2018. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%

1-es

Mert aztán anyuci pici lányából kevesebb van nem? xd

2018. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

első hozzászólóval ertek egyet

Az én korosztályomban levő fiuk többsége anyuci és apuci támogatása alatt áll. Nagyon kiábrándító mikor a kocsiba tankolni kér anyucitól, apucihoz meg szalad ha a kocsit szerelni kell . 1000ftnak nem embere.

Nem kell hogy 300.000ftot keressen , de ne a zsebpénzéből éljen már ha én már évek óta eltudom tartani magam és a lakásomban 1 dolgot nem tudok mutatni amit nekem a szüleim vettek , ők meg pont fordítva. Szerintem ha meg nem is akar gyereket az ember, azért végig gondolja milyen apa lesz abból aki mellette fekszik. Tisztelet a kivételnek de én egyet se ismerek

23N

2018. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom miről beszélsz, összesen 1 olyan huszonéves lány ismerősöm van, aki nincs huzamosabb ideje párkapcsolatban. Az is vallási okok miatt csak.

Ha ilyen nehezen talàlnának párt maguknak a mai fiatal nők, nem azon gondolkoznának ki mennyit keres, hanem az első szimpatikus pasira igent mondanának. De mivel megtehetik, hogy válogatnak, miért ne tennék?

2018. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
😂 azért viccesek vagytok, lássátok be!
2018. dec. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem vettem észre , hogy annyira nehéz lenne a párkeresés, de az igaz, hogy a mai fiatal fiúkák olyanok mintha kiherélték volna őket. Valamiért fiú gyerekek esetében teljesen normális hogy 25 évesen zsebpénzből él, anyu meg főz rá és mossa a ruháit, sőt a szobáját is kitakaritja mielőtt a fiú kisbarátai átjönnének. Egy komolyabb szándékú nő jobb ha szóba se áll ilyen kis herélt kakasokkal mert a jövendőbeli barátnőjükben is az anyucit fogják látni aki mindent megcsinál helyettük...
2018. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi erővel azt a következtetést is levonhatnánk, hogy a férfiak csak külsőségekre alapozva választanak maguknak párt.
2018. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

# 3


23 éves korodra hogy vettél saját lakást?

2018. dec. 3. 09:06
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Meg nem teljesen az enyém alberletkent fizetem 2020 végére lesz teljesen az enyém
2018. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
28%

Azt nem tudom, hogy az általad említett korosztálynak az e a baja, amit te írsz. (Én arra tippelek, hogy nem...)


Az viszont biztos, hogy az egy kicsit idősebb fiatal nők, vagyis úgy a 35-45 éves korosztály, amibe magam is tartozom, itt azért nem találtunk még sokan párt, mert meglehetősen bizalmatlanok, linkek, és "szabadságvágyók" a korban hozzánk illő (kb. 35-48 éves) férfiak....

Pl én sosem azt néztem mennyit keres az illető férfi. Az lényeges lenne, hogy a saját fizuját be tudja osztani, félre tudja tenni és ne az a mindent azonnal elköltök típus legyen. De igazából sosem szóltam bele, ki mire és hogyan költi azt, amit megkeresett, meg azt sem kérdeztem senkitől mennyi a nettó...

Annyi a nettó, amennyi lehetséges. Férfiaknak könnyű, mert kevésbé töri ketté életüket a munkanélküliség, tőlük nem kérdezik egyetlen állásinterjún, hogy van-e gyerekük vagy terveznek-e szülni menni... Sőt, ha van gyerekük, még jobban örülnek nekik a munkaadók... De nőként ha nincs gyereked, akkor is rohadt nehéz helyzetben vagy ha nincs protekciód....Szóval egy férfit ez a probléma nem fenyeget hazánkban. Mindig fog hamar állást találni.


MOndjuk a diplomával rendelkező férfiaknak viszonylag nehezebb, mint az alacsonyabb végzettségűeknek. És én meg megértem őket...


Egyszer is összejöttem valakivel, akinek épp nem volt munkája. Sosem piszkáltam érte és nem azt néztem, hogy mennyit kereshetett volna, vagy mért nem dolgozik már, stb.... Inkább türelmes voltam, és kitartottam mellette, azt gondoltam azért szótlanabb az átlagnál, mert a munkanélkülisége miatt szomorú. Frászkarikát... Azért volt szótlan, mert egy sunyi dög volt, elvált az exnejétől, ideges volt, és kb. más nőkön akarta megbosszulni sérelmeit. Hát ennyit a nettóról...


Egyébként pedig semmi nettó bér elvárás, csupán annyi, hogy ne nekem kelljen az illetőt eltartani, mert női fizetésből ez nem megy és annak is örülni kell, ha épp van női fizetés, szóval munka...


(Nem tudom, hogy a 20-30as korosztálynak is hasonló a gondja, hogy kevés a komolyabb férfi, vagy tényleg az a bajuk, amit te általánosan rájuk húzol....)

2018. dec. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!