Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki a mai világba...

Szerintetek ciki a mai világban, ha egy fiatal neten ismerkedik és itt keres magának párt?

Figyelt kérdés

Én pl. 2 barátomat is ezen az oldalon ismertem meg..A 3.-kal meg facebook-n kezdtünk el chatelni..:D

És csomó ember szerint nincs semmi kivetnivaló abban, ha valaki neten ismerkedik, meg ma már amúgy is szinte mindenki a facebook-on meg más ilyen közösségi oldalakon éli az életét, szóval ez maga után vonja azt is, ha ott kezd hozzá hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedni, amiből aztán valami több is kialakulhat, meg minden. De azért szerintem még is olyan gáz lenne, ha megkérdeznék tőlem meg a barátomtól, hogy na és hol ismerkedtetek meg? Én meg mondanám, hogy hát valaki kiirt egy kérdést, én meg válaszoltam rá, mire ő válaszolt az én kommentemre, hogy ez vele is megtörtént, mire én válaszoltam az ő kommentjére és elkezdtünk privibe beszélgetni és a 4. üzenet után már éreztem, van köztünk valami T3T Olyan romantikus.

Én ezt nem tudnám elképzelni XD Meg mondjuk idősebb emberektől még nem is olyan ciki szerintem, ha neten ismerkednek, mert nap közben dolgoznak, aztán mondjuk hazamennek a gyerekeikhez vagy mit tudom én és nincs is annyi idejük meg energiájuk eljárkálni helyekre még emellett, hogy ismerkedjenek, mig egy tizen pár éves gyerektől azt várná az ember, hogy minden hétvégén bulizik meg iskola után ide-oda járkál a barátaival, állandóan emberek közt van, szóval még jó, hogy az ismeretségi köreiből jön össze másokkal. Ha viszont én igy kijelenteném, hogy hááát, én amúgy nem nagyon járok el sehová iskolán kivül, iskola után is egyből hazajövök tanulni, bulizni se voltam soha...A barátomat is az interneten ismertem meg....Akkor az olyan szomorúan és kicsit szánalmasan is hangozna :(

Szóval a szófosás végén az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ha kérdeznék, hol ismertem meg a barátomat, ciki lenne azt mondanom, hogy itt, vagy hogy a neten, vagy jobban tenném, ha kamuznék valamit? Vagy mondjuk van olyan, aki interneten ismerkedett meg a párjával, és ha igen, az mit szokott válaszolni az ehhez hasonló kérdésekre? ^^


2016. márc. 15. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Én is megismerkedtem már itt egy lánnyal, elég jó barátságban vagyunk, sokat vesztettem volna, ha nem lettem (vagy lettünk) volna nyitott(ak) a neten való ismerkedésre. Találkoztunk már személyesen többször is, még a baráti körömb is bevontam. :D

Én csak simán azt felelem erre a kérdésre, hogy a neten, de ha valakit érdekelnek a részletek, persze, elmondom az igazságot. Elismerem, higy furcsa, mert ez nem egy fórum vagy a fb, de mégis alakulnak itt is barátságok. :)

2016. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehagytam, hogy 26/N
2016. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
cseppet sem :) én is szoktam :)
2016. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ez a platform lassan már annyira a mindennapok részévé válik, hogy teljesen elfogadott lesz az ilyen fajta megismerkedés. Egyébként én is a neten ismertem meg a páromat.
2016. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy csak nem vagyok annyira gáz :D
2016. márc. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!