Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sosem fog lekopni? Ideköltözte...

Sosem fog lekopni? Ideköltöztem a környékre, nem akarom elküldeni a fenébe, nem tudtam hogy itt lakik. De már unom. Azthittem észreveszi abból hogy nem reagálok, max egy szót írok, stb, de nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
azt mondja egy hullámhosszon vagyunbk és állandoan találkozni akar. Borzalmasan erőszakos ez a ember. Én nem is kedvelem. Megbántani nem akarom mert együgyü is kicsit, de már unom, nah.
2018. dec. 5. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Veszel paprikasprayt és önvédelmet tanulsz . Közlöd hogy zavar és riasztó a közeledése és feljelented ott hagyod ha követ lefújod . Az írottakat elmented bizonyítéknak .
2018. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem “nem akarod” megbántani, mert akkor nem egyszavas válaszokkal reagálnál, ami elég sértő... hanem nem mered kimondani neki, hogy “ne haragudj, de nem akarok veled beszélgetni”. Akkor meg ha nyuszi vagy, akkor viselkedj vele normálisan, elvégre ő nem bántott téged, te nem mersz gerincesen véget vetni az egyoldalú barátságnak.
2018. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem ért a szép szóból csak ha durván lekoptatot.Sajnos így van.Ha látja,hogy bizonytalankodsz továbbra is nyomulni fog.Olyan mint a manipulátorok,ahol egy résnyi kis nyílást hagysz nekik ott megpróbálnak beférkőzni.
2018. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Tűrjed csak szépen.
2018. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha Te adsz neki visszajelzéseket, evagyis nyitott maradsz, úgy könyvelheti el, hogy Te ilyen természetű vagy.


Sok ember pont ezért nem veszi a lapot ilyen egyszavas válaszoknál vagy abból, ha néha azért reagálsz.


Előfordul, hogy valaki örül is a szűkszavúságnak, mert így nem derülnek ki a szűkszavú fél belső tulajdonságai és így a "zaklató" bármit hozzárendelhet. Fantáziálhat arról, hogy milyen lehet a szűkszavú fél és elkönyvelheti valamilyennek, ami miatt azt is bejelnti, hogy egyhullámhosszon van a két fél, stb.


Ez sokszor már azoknál van, akiket rendszeresen kihasználtak vagy nagyon magányosak.


Nem kell elküldeni a fenébe, egyszer, amikor felkeres, megírod neki, hogy Te sajnos nem érzed olyan mélynek a viszonyotokat, mint ő és így kissé sok, hogy folyamatosan keres Télged -. ettől függetlenül itt vagy és szívesen segítesz, de a folyamatos napi szintű kapcsolattartást nem tudod neki biztosítani.

2018. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!