Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki ha nagyon...

Szerintetek ciki ha nagyon bamulok egy vadidegen lanyt mert annyira megtetszett es eszreveszi hogy bamulom nagyon, lehet belole baj?

Figyelt kérdés
Igy jartam sajnos tudom hogy ugysincs nala eselyem de nezni azt lehet nem? Baj lehet belole? Eszrevette h nezem megse birtam rola levenni a szemem annyira aranyosnak talaltam öt, nekem mar az is megtiszteltetes ha nezhetek egy ilyen lanyt, am a vonaton tortent a dolog

2016. máj. 16. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem lehet baj belőle. Csak arra gondol, hogy "Ahj, már megint egy kanos ősember...", de neki is jó érzés, hogy valakinek tetszik. Amúgy én is csak a nyálam csorgatom, nekem nem lesz senkim, úgyhogy a szemem etetem, bár én kultúráltabban, minden leányt csak pár másodperc erejéig nézek. Jól megjegyzem arcát, aztán ennyi. :D
2016. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Én személy szerint nagyon utálom ha bámulnak. Nekem már volt olyan hogy bámult egy férfi, de rohadt feltűnően nyilván észre vettem, és akkor se hagyta abba...Szerintem tök ijesztő. Baj nem tudom hogy mi lehet belőle maximum beszól hogy ne bámuld, de az is lehet hogy te is tetszel neki ki tudja.:D
2016. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemrég írta egy lány gyakorin, hogy rohadt zavarba esett amikor egy srác bámulta őt.

Ha nem akarod magadtól elijeszteni inkább ne nézd.

Inkább mikor ütközik a tekintetetek akkor mosolyogj rá egyet és nézz félre.

2016. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Kit érdekel mit mondanak a lányok, ha úgyse akarnak semmit, azt csinálsz amit akarsz szabad vagy ;)
2016. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem zavar, idegesít ha bámulnak. Ha hosszú ideig, feltűnően lesnek, akkor általában beszólok az illetőnek.

Utána jobb esetben abbahagyják.

2016. máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
És ha nem ? :D
2016. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Zavaró és idegesítő. Ha valaki megnéz, elkapom a tekintetlt az nyilván pozitív érzés, hogy tetszettem neki. De ha kitartóan bámul az inkább félelmetes és azt fogom hinni, hogy hátsó szándékai vannak, vagy hogy egy teljes agyatlan reménytelen pasi akinek nincs bátorsága szóba állni velem.


Ha tetszik inkább menj oda hozzá és beszélgess vele, többre fogja értékelni még akkor is, ha nem jössz be neki, mintha ilyen gyanús, agyatlan módon merednél rá.

2016. máj. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!